Garanti BBVA kredi kartını eve mi teslim ediliyor?

Powerult

Decapat
Daha fazla  
Şubesi burada yok ilçeyim şubesi şehirde 1 saatlik uzakta dedim kartım basıldı ve şubede olduğu yazıyor kredi kartı takip sitesinde bir haftayı geçti hala giden gelen yok. Mesaj geldi kartınız şubede gidin alın diyor müşteri hizmetlerini aradım diyor biz buradan gözükmüyor bakamıyoruz beni üstünden salıyorlar. Sizce ne yapmak gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubeye gidip almaktan başka çare yok. Başvuru esnasında zaten soruluyor diye biliyorum, eve mi şubeye mi istersiniz diye.

Şubeye gidip almaktan başka çare yok. Başvuru esnasında zaten soruluyor diye biliyorum, eve mi şubeye mi istersiniz diye.
Öyle bir şey demedi müşteri hizmetleri ben diyorum bunlar adresi şube olarak yazmış

Bir daha deneyebilirsiniz müşteri destekle iletişim kurmayı. Bazıları takmıyor bazısı yardımcı oluyor.
Haklısın evet doğru bunlar Türk Telekom gibiler kaç defa daha deneyeceğim olmazsa şubeye gideceğim kartı almak için cebimizden para gidecek

Bende de hata var ben ilk kez başvuru Garanti bankası yaptım o kadar bankalarla çalıştım garanti bankası bu kadar mağdur yapacağını bilemedim keşke ben deseydim eve gelsin şubeye gelmesin

Bildiğim kadarıyla PTT ile eve yollarlar normalde.
Şube seçimi yapıldıysa şubeye gider. Eve hiç gelmez.

Öyle bir şey demedi müşteri hizmetleri ben diyorum bunlar adresi şube olarak yazmış

Haklısın evet doğru bunlar Türk Telekom gibiler kaç defa daha deneyeceğim olmazsa şubeye gideceğim kartı almak için cebimizden para gidecek

Bende de hata var ben ilk kez başvuru Garanti bankası yaptım o kadar bankalarla çalıştım garanti bankası bu kadar mağdur yapacağını bilemedim keşke ben deseydim eve gelsin şubeye gelmesin
Garanti'nin mobil uygulamasında size soruyor kart nereye gelsin diye. Uygulamadan başvuru yapsaydınız keşke

Şube seçimi yapıldıysa şubeye gider. Eve hiç gelmez.

Garanti'nin mobil uygulamasında size soruyor kart nereye gelsin diye. Uygulamadan başvuru yapsaydınız keşke
Onu ben bilmiyorum işte ev adresimi verdim acaba şube olarak mı yazdı onu nasıl öğreneceğiz ve kaç gün daha bekleyeyim sizce

Onu ben bilmiyorum işte ev adresimi verdim acaba şube olarak mı yazdı onu nasıl öğreneceğiz ve kaç gün daha bekleyeyim sizce
Beklemenize gerek yok, şubede bekleniyor kart diyorsa şubeye gitmeniz gerek zaten. Boş yere beklemenin anlamı yok. Ayrıca kartınız şubeye geldi diye SMS'de yollamıştır Garanti.

Şubenin numarasını bulup eve gönderilmesini talep edin. Kredi kartlarında, postacıdan almıyorsunuz tekrar gönderiyorlar, yine almıyorsunuz tekrar gönderiyorlar. Tekrar tekrar aradıkları da cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı