Garanti BBVA kredi kartını eve mi teslim ediliyor?

Şube seçimi yapıldıysa şubeye gider. Eve hiç gelmez.

Garanti'nin mobil uygulamasında size soruyor kart nereye gelsin diye. Uygulamadan başvuru yapsaydınız Ben siteden yaptım Müşteri hizmetleri aradı görülme ile
Şube seçimi yapıldıysa şubeye gider. Eve hiç gelmez.

Garanti'nin mobil uygulamasında size soruyor kart nereye gelsin diye. Uygulamadan başvuru yapsaydınız keşke
Ben siteden başvuru yaptım müşteri hizmetleri aracılığı ile ben garanti bankasını ilk kez yapıyorum bilemedim

Beklemenize gerek yok, şubede bekleniyor kart diyorsa şubeye gitmeniz gerek zaten. Boş yere beklemenin anlamı yok. Ayrıca kartınız şubeye geldi diye SMS'de yollamıştır Garanti.
Şubenize teslim edilmiştir diyor sizde haklısınız ama mağdurluk olacağım

Şubenin numarasını bulup eve gönderilmesini talep edin. Kredi kartlarında, postacıdan almıyorsunuz tekrar gönderiyorlar, yine almıyorsunuz tekrar gönderiyorlar. Tekrar tekrar aradıkları da cabası.
Bak buda iyi fikir bakacağım bulursam söylerim

Şubenize teslim edilmiştir diyor sizde haklısınız ama mağdurluk olacağım
Müşteri hizmetlerini arayıp, kartı şubeden eve teslim edip edemiyeceklerini sorun. Belki bir ihtimal, eve teslim edilebilir. Ya da eğer kartın acelesi yoksa kartı yeniletip, bu sefer adres olarak özellikle ev adresine teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Ama şubeden alınmayan kart yenilenemez derlerse, mecbur gidip alacaksınız.

Müşteri hizmetlerini arayıp, kartı şubeden eve teslim edip edemiyeceklerini sorun. Belki bir ihtimal, eve teslim edilebilir. Ya da eğer kartın acelesi yoksa kartı yeniletip, bu sefer adres olarak özellikle ev adresine teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Ama şubeden alınmayan kart yenilenemez derlerse, mecbur gidip alacaksınız.
Dostum ben arıyorum takmıyorlar biri yüzüme kapattı hatta adamlar anlamıyorlar cahiller ben soruyorum bakamıyorum diyorlar işte kart göstermiyormuş güya kart yenileme yapacağını sanmam da yine de soracağım

Dostum ben arıyorum takmıyorlar biri yüzüme kapattı hatta adamlar anlamıyorlar cahiller ben soruyorum bakamıyorum diyorlar işte kart göstermiyormuş güya kart yenileme yapacağını sanmam da yine de soracağım
Kayıp/çalıntıdan bağlanıp şansınızı deneyin. Kartım kayıp yenisini ev adresime istiyorum diyin.

Anladım bilmem öyle internette gördüm tahminimce şubede kart gelmez ya yenime yapacağım yada şubeye gideceğim başka çare yok gibi
Hocam dediğim gibi, kartın acelesi yok ama ben şubeye gidemem derseniz arayın, şansınızı bir daha deneyin. Ama özellikle eve isteyin kartı. Yok vermezlerse, ya da kart acil lazımsa şubeye gitmeniz daha doğru olacaktır.

Geri
Yukarı