Garanti BBVA kredi kartını banka hesabına bağlamak

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Annem bana Garanti BBVA kredi kartı aldı. Bayağı lüks bir kart üstelik ve temassız ödemeside var. Bu kredi kartında borçları annemin ödemesi için manual bir adım atmak yerine, otomatik ödeme talimatı verebiliyor muyum annemin banka hesabına? Çünkü bu işlemi henüz yapmadık.

Hayır kanka Özel değil Tüm bankalar temasız kart veriyor :) sana özel değil yani, Kredi kartı vermemiş lerdir normal vadesiz TL hesabı açmıştır annen sana. Hesabın içinde olduğu kadar harcama yaparsın
Yok hayır, bana sözleşme imzalattılar. Bütün kağıtları. Sonrada adım soyadım yazılı altın kart verdiler. Annem bana belirli bir limit koymamı istedi ve bende koydum karta limiti.

Ben de sözleşme imzalamıştım kartımı alırken, acaba benim kartımda mı özel?
Ya şöyle borç olursa sorumlusu ben olmuyor muyum? Yoksa annem benim adıma kart çıkarttığı için o mu sorumlu oluyor örneğin? Eğer ben isem o zaman bana özel karttır. Bağımsız karttır. Yani benim başvurupta bana kart verilmesinden farkı yoktur mantıken.

Ya şöyle borç olursa sorumlusu ben olmuyor muyum? Yoksa annem benim adıma kart çıkarttığı için o mu sorumlu oluyor örneğin? Eğer ben isem o zaman bana özel karttır. Bağımsız karttır. Yani benim başvurupta bana kart verilmesinden farkı yoktur mantıken.
Mobil bankacılık var mı numaran üzerine?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı