Garantisi olmayan Keychron K6 alınır mı?

GK61XS denmiş, taze taze videosu gelsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu "Split space bar plate" ne işe yarıyor hocam?
Efsane ikililer. 😍
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna da bakabilirsin ayrıca;
PCB'si GK61, SK61 ile aynı. Aynı programı kullanıyorsunuz neyseki bir defa yükleyip ayarlarınızı yaptıktan sonra silip unutabiliyorsunuz programı. QMK falan kullanamıyorsunuz tabiki.
Ya SK61 alıp yoluma bakacağım, ya da GK61X alıp custom yapacağım. Ona da zamanı gelince karar veririz artık. Herkese teşekkür ederim.

300TL'ye bu tarz iyi klavye bulmam mümkün mü?

Ne diye geçiyor bu klavyeler?
%60 olarak geçiyor. 60 ya da 65 tuşlu oluyorlar. 300TL'ye %60 bulamazsınız ama TKL bulursunuz.

300TL'ye bu tarz iyi klavye bulmam mümkün mü ?

Ne diye geçiyor bu klavyeler ?
%60 diye geçiyor. Aliexpress, Bangood gibi sitelerden bulabilirsin. Gamakay MK61'a bakabilirsin.
320 TL'ydi. Stoklar az olduğu için fiyatları böyle. Stok gelirse fiyatları düşecektir büyük ihtimal.

%60 olarak geçiyor. 60 ya da 65 tuşlu oluyorlar. 300TL'ye %60 bulamazsınız ama TKL bulursunuz.
Oyuncu klavyesine benziyor bu, bende yeteri kadar RGB zaten var. Bana daha sade, şık bir şey istiyorum. 400TL'de olabilir.

Mesela bu nasıl ?

@TÇB @hadwiger

Oyuncu klavyesine benziyor bu, bende yeteri kadar RGB zaten var. Bana daha sade, şık bir şey istiyorum. 400TL'de olabilir.

Mesela bu nasıl?

@TÇB @hadwiger
Hakkında pek bir bilgim yok ama çok kaliteli durmuyor.

Mesela bu nasıl ?

@TÇB @hadwiger
Bu markayı ve klavyeyi ilk defa görüyorum. @Shuriken belki biliyordur bu klavyeyi.

Bu markayı ve klavyeyi ilk defa görüyorum. @Shuriken belki biliyordur bu klavyeyi.

Daha önceden görmediğim bir marka, bilgim yok maalesef.
Şu "Split space bar plate" ne işe yarıyor hocam?

Ya SK61 alıp yoluma bakacağım, ya da GK61X alıp custom yapacağım. Ona da zamanı gelince karar veririz artık. Herkese teşekkür ederim.

3 farklı tuş koyulabiliyor büyük boy space tuşu yerine onun sayesinde. QMK, Via yada başka yazılımla farklı fonksiyonlar atanabiliyor vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı