Garantisi uzun sıvı soğutma önerisi

Kalitesiz ürünleri önermeyi bırakın.

Kalitesiz derken? Ona bakılırsa sıvı soğutmalar her türlü eninde sonunda arızalanıyor. Hepsi kalitesiz o zaman. DeepCool siz dediniz diye kalitesiz oldu dimi? Ayrıca ikisinin de garantisi 2 yıl. Arctic'e kalitesiz demiyorum ama arada ciddi fiyat farkı var. Daha iyi bir model LF2 ama ben olsam LS bile değil LE720 alır geçerim. He sıvı soğutma zorunlu olduğu için tabii. Yoksa elimi sürmem.
@472107

Başta LT720 modelini alıp iade ettim zaten, tekrar Deepcool ile uğraşmayı pek istemiyorum.
Uğraşmaktan kastınız nedir?

Son düzenleme:
Kalitesiz derken? Ona bakılırsa sıvı soğutmalar her türlü eninde sonunda arızalanıyor. Hepsi kalitesiz o zaman. DeepCool siz dediniz diye kalitesiz oldu dimi? Ayrıca ikisinin de garantisi 2 yıl.
@472107

Uğraşmaktan kastınız nedir?
Alıp, iade etmekle uğraşmak. Anlayabileceğiniz üzere bir markayla sorun yaşadıktan sonra insanda o markaya karşı güven sorunu oluşuyor. Bu nedenle, bu kadar çok seçenek varken tekrar Deepcool marka aio almak istemiyorum.

Alıp, iade etmekle uğraşmak. Anlayabileceğiniz üzere bir markayla sorun yaşadıktan sonra insanda o markaya karşı güven sorunu oluşuyor. Bu nedenle, bu kadar çok seçenek varken tekrar Deepcool marka aio almak istemiyorum.
Neden iade etmek istediniz onu soruyorum. Sebebi neydi iadenin?

Kalitesiz ürünleri önermeyi bırakın.

Arctic lf 2/3 serisi ile arada bana kalırsa uçurum kadar fark var zaten DeepCool'un bu giriş ürünleriyle. İkisi de farklı bütçelere hitap ediyor. Neden kalitesiz dediniz merak ediyorum.

Alıp, iade etmekle uğraşmak. Anlayabileceğiniz üzere bir markayla sorun yaşadıktan sonra insanda o markaya karşı güven sorunu oluşuyor. Bu nedenle, bu kadar çok seçenek varken tekrar DeepCool marka AiO almak istemiyorum.

AiO seçiminde bütçen varken lf 2 tercih et.

Alıp, iade etmekle uğraşmak. Anlayabileceğiniz üzere bir markayla sorun yaşadıktan sonra insanda o markaya karşı güven sorunu oluşuyor. Bu nedenle, bu kadar çok seçenek varken tekrar DeepCool marka AiO almak istemiyorum.

Neden iade ettiniz? Ne gibi bir sorunla karşılaştınız? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Arctic lf 2/3 serisi ile arada bana kalırsa uçurum kadar fark var zaten DeepCool'un bu giriş ürünleriyle. İkisi de farklı bütçelere hitap ediyor. Neden kalitesiz dediniz merak ediyorum.

AiO seçiminde bütçen varken lf 2 tercih et.

Neden iade ettiniz? Ne gibi bir sorunla karşılaştınız? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Neden iade etmek istediniz onu soruyorum. Sebebi neydi iadenin?

Pompası çok ses çıkarıyor. Normal değil.

Peki LF2 360mm mi, LF3 280mm mi tercih etmeliyim, ikisi de kasamın üst tarafına sığıyor. Testlerde LF3 280mm daha iyi performans gösteriyor ama 280lik olanı takarsam bir miktar boşluk kalacak kasanın üst mesh kısmında, kasanın üstünde fan takılmamış boş yer kalmış olması kasadaki hava akışını kötü etkiler mi, ne kadar fark eder?

Peki LF2 360mm mi, LF3 280mm mi tercih etmeliyim, ikisi de kasamın üst tarafına sığıyor. Testlerde LF3 280mm daha iyi performans gösteriyor ama 280'lik olanı takarsam bir miktar boşluk kalacak kasanın üst mesh kısmında, kasanın üstünde fan takılmamış boş yer kalmış olması kasadaki hava akışını kötü etkiler mi, ne kadar fark eder?

Sorun olmaz 280mm'lik alabilirsin. Zorlayabilirsen 360'lık alabilirsin. LT720'nin öyle sorunları var evet ama kullanıma etki etmiyor diye biliyorum.

Peki LF2 360mm mi, LF3 280mm mi tercih etmeliyim, ikisi de kasamın üst tarafına sığıyor. Testlerde LF3 280mm daha iyi performans gösteriyor ama 280lik olanı takarsam bir miktar boşluk kalacak kasanın üst mesh kısmında, kasanın üstünde fan takılmamış boş yer kalmış olması kasadaki hava akışını kötü etkiler mi, ne kadar fark eder?

LS720SE çok daha sessiz diye biliyorum.

DeepCool'daki neredeyse her modelde bu tarz sorunlar yaygın sayılabilecek seviyede.

Bir ürün yüzünden DeepCool'daki yargılamak çok sağlıklı değil hocam. Kendim LE720 kullanıcısıyım ve böyle bir şikayetim yok. AiO'da kullanılan malzeme kalitesine bağlı biraz her AiO'da problemle karşılaşabilirsin zaten.

Bir ürün yüzünden DeepCool'daki yargılamak çok sağlıklı değil hocam. Kendim LE720 kullanıcısıyım ve böyle bir şikayetim yok. AiO'da kullanılan malzeme kalitesine bağlı biraz her AiO'da problemle karşılaşabilirsin zaten.
Direkt olarak markayı yargılamıyorum, sadece top-tier modelleri hariç, alabileceğim fiyat bandında hangi modellerini araştırsam benimki tarz sorunlarla karşılaşan kişi sayısının çok olduğunu gördüm. Yoksa tabii ki her markada sorun yaşanabilir, %100 sağlıklı ürün çıkarması mümkün değil hiçbir markanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı