Garantiye Gönderilen Arızalı Ürün Tamir Edilmeden Geri Gönderildi

Yeni aldığım ve bir türlü sorunsuz şekilde kullanmanın nasip olmadığı sistemimi, sorunumun giderilmesi adına, kargo bedelini de cebimden ödemek sureti ile servisinize gönderdim. Fakat sorunuma çözüm olunmadan, üstelik fiziksel olarak da zarar görmüş şekilde, benimle herhangi bir iletişime geçilmeksizin geri gönderilmesi ile ilgili aciliyetle geri dönüşünüzü bekliyorum şeklinde iletişime geçin. Görsel olarak kayıt altına alın, gönderdikleri belgeleri kayıt altına alın, geri dönüşte verecekleri cevaba göre şikayet de bulunun.
Kargo bedeli vs ödeneceğine yeni SDD alınırdı yahu, hiç tahammülüm yok haksızlığa.
Bu arada şimdi farkettim 100 TL kargo ve sigorta demişsiniz ödesinler hasarın bedelini sigorta niye var.
bana ürün 2. elden gönderildiği için sigortalı gönderemeyiz dediler ben bunun öncesinde aras kargoya sormuştum sadece 1. el ürünleri sigortalı taşıdıklarını söyediler göndermiş olduğum ptt kargo belli bir ücret karşılığında sigortalı göndereceklerini söylediler.Sigortayı yaptırma gereği duydum oraya ulaştığında hasar alırsa bir sıkıntı çıkarırlar diye.Bende bu kargo masrafını bir kerelik karşılarım sonra düzeltir geri gönderirler diye düşündüm adamlar gönderdiğim gibi geri yollamışlar
Sıkıntı neydi?
beklenmedik anda monitörün ekranı gidiveriyordu.Sanırım ssd yanıt vermiyordu gibisinden cevaplar almıştım bu konuyla ilgili arada bilgisayarı yeniden başlattığımda biosta da görünmüyordu ssd.İşletim sistemini ssd üzerine kurmuştum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı