Çözüldü Garip bir tikim var, nasıl bırakabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SeikalR

Decapat
Arkadaşlar merhaba, şimdi benim tikimi duyunca biraz garipseyebilirsiniz. Mesela biri bağırıyor. Tam o bağırırken birden omuzum kendi kendine, istemsizce silkiniyor. 5 dk sonra kötü bir olay oluyor veya kavga çıkıyor. Her olduğunda kavga oluyor. Ya da normal giderken birden omzum silkiniyor ve o gün veya 5 dk sonra kavga çıkıyor veya kötü bir olay yaşanıyor. Ama silkinmeyi sevmiyorum. Örnek olarak arkadaşlarımın yanında olunca tip tip bana bakıyorlar :). Tabi ki güzel bir şey ama bilmiyorum. Nasıl bırakabilirim ve bu silkinmeler sizce tesadüf mü?

Çözüm
Tik gibi durumlar aşırı stresle ilgili, mesela senin bu tikini millet garip garip bakıyor diye dert etmen bile bu tike sebep olabilir. Ben de aşırı stresli olduğumda gözüm seyiriyor ama sürekli bir şey değil. Üniversitedeyken derslerle ilgilenince stresim azalıyordu rahatlıyordum mesela, okul bitince stresim arttı daha fazla olmaya başlamıştı. Kendine bir hobi vs gibi kafanı boşaltacak bir şey bul, yani bu tiki uzun vadede unutturacak birşey bulman lazım.
Tik gibi durumlar aşırı stresle ilgili, mesela senin bu tikini millet garip garip bakıyor diye dert etmen bile bu tike sebep olabilir. Ben de aşırı stresli olduğumda gözüm seyiriyor ama sürekli bir şey değil. Üniversitedeyken derslerle ilgilenince stresim azalıyordu rahatlıyordum mesela, okul bitince stresim arttı daha fazla olmaya başlamıştı. Kendine bir hobi vs gibi kafanı boşaltacak bir şey bul, yani bu tiki uzun vadede unutturacak birşey bulman lazım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı