Garip biri miyim?

Çevremdeki insanlara ne olduğu konusunda kendimi kötü hissetmiyorum. Bir yakınımın tecavüze uğraması ya da bir akrabamı kaybetmem umurumda olmuyor. Bir şekilde fayda sağlamadıkça insanlarla bağlantı kurmayı sevmiyorum. Hayatımda hiç hobim olmadı ve hiçbir şeye ilgi duymadım. Ben garip miyim?
'Eğer korkunç olayları dakika başı görmek ve duymak zorunda kalırsak, içimizdeki en hassas yapıya sahip olanlar bile, acı veren izlenimlerin sürekliliğinden dolayı, sonunda her türlü insani duyarlılığı yitirecektir.' - Cicero
Türkiyede yaşamaya devam ettiğimiz sürece bu durum norma bir hal almaya başlayabilir bile.

Şahsen bende böyleyim ama biraz bende sadislikde var :D Garip biride değilsin sadece öylesin buna gariplik denede bilir denmeyede bilir, Banada farklı garip falan diyorlar ama hiç takmıyorum genelde normal geliyor banada.

Böyle olmana sebebiyet verecek bir olay yaşadın mı veya seni derinden etkileyecek bir travma yoksa doğuştan beridir böyle misin?
Bunun dışında bunu anlamamı sağlayan babamın ölmesiydi. Garip olduğunu mu yoksa başkalarının da aynısını yaşayıp yaşamadığını bir anlamak istedim. Tecavüz olayı bir arkadaşa olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı