Melissa. İle soru cevap

Onunki de AMD ve benim sistemi havada karada döver sanki. Bundan bahsediyorum:
Bu abimin telefon numarası var mıdır? Köpek başvurusu için sıraya gireceğim.

Köpek olmak istediğinden emin misin? Eğer öğrenciysen çalışmaya başladığında böyle bir sistem pek de ulaşılamayacak bir hayal değil gibi, hatta hiç değil. Yine de köpek olmak istiyorsan kendisine sorabilirsin: @GeistDerTechnik
Yani evet lise öğrencisiyim. Bu tür bir sistemi alacak imkanım olsa da büyük ihtimal almazdım. Çünkü israf gibi hissederdim. Ama benim ilgim bilgisayarın kendisine değil, nasıl yapıldığında, muhteşemliğine, mimarisi vb. özelliklerine. Tabii hiçbirini biliyorum diyemem. Nasıl yapıldığını yazan, önerebileceğiniz bir kaynak var mıdır? Bu arada kölelik fena fikir değil gibi :D.

Yani evet lise öğrencisiyim. Bu tür bir sistemi alacak imkanım olsa da büyük ihtimal almazdım. Çünkü israf gibi hissederdim. Ama benim ilgim bilgisayarın kendisine değil, nasıl yapıldığında, muhteşemliğine, mimarisi vb. özelliklerine. Tabii hiçbirini biliyorum diyemem. Nasıl yapıldığını yazan, önerebileceğiniz bir kaynak var mıdır? Bu arada kölelik fena fikir değil gibi :D.
Tam olarak istediğini karşılamıyor ama şu konuya bir bakmalısın: Bilgisayar toplarken faydalı olabilecek kaynaklar - Technopat Sosyal
Bunun dışında düşük bütçede süslü bir sisteme sahip olabilmek için Aliexpress`deki (özellikle Jonsbo) modifiye ekipmanlarını tavsiye edebilirim.

Geri
Yukarı