Melissa. İle soru cevap

Sistemim: Ryzen 9 3950X - B550M Steel Legend - TridentZ 2x32GB 3600MHz CL16 B-DIE - RX5700XT Nitro+ SE - XPG S50 1TB - Kingston A2000 1TB - Netac N600S 720GBx2 - Phanteks Evolv mATX TG - Green Overclocking DG 1350W 80+Plat - GamerStorm Fryzen - Mi Curved 34" - Sharkoon PureWriter RGB TKL - Logitech G203 Lightsync - Cooler Master CH321 - Poco F2 Pro - Redmi Airdots S - Mi Band 4 - Redmi Powerbank - HP Spectre 15 x360 i7 10750H & GTX1650Ti Max-Q

Sisteminin fotoğrafını merak ettim, müsait olduğunuzda çekip yollayabilir misiniz?

Sisteminin fotoğrafını merak ettim, müsait olduğunuzda çekip yollayabilir misiniz?
Açıkçası kişisel eşyalarımın fotoğraflarını paylaşmaktan pek hoşlanmıyorum ama ISO değerini kurcalayarak karanlık ve ışıklı bir foto elde etmeye çalışacağım.
Umarım bu sistemin sahibi evine köpek arıyordur. Bana kulübe verseler bile yeterli.
Yine benim gibi kullanıcı incelemelerinde çok gördüğüm @GeistDerTechnik `in iş sistemi konusuna bakmalısın.

İyiyim, siz nasılsınız? Umarım iyisinizdir.
AMD`yi daha çok seviyorum. Kulübeyi hazırladınız mı?
Onunki de AMD ve benim sistemi havada karada döver sanki. Bundan bahsediyorum:
Herhangi PC Game oynuyor musun?
Bilgisayar oyunu oynuyorum, genellikle çevrimiçi (Warzone, Valorant, PUBG, ARMA 3, Apex, FiveM, SAMP, ETS2MP, WoT, FH4 gibi, farklı oyunlar da oynuyorum) oyunlar oluyor.

Benim de bir-iki sorum olacak 🧐:
  • Kardeşlerinle aran nasıl? Başının etini yiyorlar mı?
  • Film izlemeyi sever misin? Favori filmin ne?
  • Araç kullanım tarzın nasıl, sakin mi hızlı mı?
  • Fotoğraf ve video çekmeyi sever misin?

İyiyim, siz nasılsınız? Umarım iyisinizdir.

Onunki de AMD ve benim sistemi havada karada döver sanki. Bundan bahsediyorum:

Bilgisayar oyunu oynuyorum, genellikle çevrimiçi (Warzone, Valorant, PUBG, Arma 3, Apex, FiveM, samp, ETS2MP, wot, FH4 gibi, farklı oyunlar da oynuyorum) oyunlar oluyor.

Güzel seçimler, belki bir gün PUBG yaparız 😬

Benim de bir-iki sorum olacak 🧐:
  • Kardeşlerinle aran nasıl? Başının etini yiyorlar mı?
  • Film izlemeyi sever misin? Favori filmin ne?
  • Araç kullanım tarzın nasıl, sakin mi hızlı mı?
  • Fotoğraf ve video çekmeyi sever misin?
  • Kardeşlerimle ve ailemle aram çok iyi, tek başımayken onlarla ilgilenmek (gerçi büyüdüler artık) biraz zor oluyor ama idare ediyoruz.
  • Film izlemek hoşuma gidiyor, en son 6 Underground, Yarına Tek Bilet ve Sierra Burgress is a Big Loser izledim. Her filmin yeri başka bence.
  • Genel olarak hafiften seri ama kontrollü bir şekilde kullanıyorum, olması gereken de bu bence.
  • Fotoğraf ve video çekmeyi seviyorum. Günlük kullandığım cihazda OIS olmadığı için video çekerken EIS`le idare ediyorum (Fena değil, telefon Poco F2 Pro bu arada) veya iş telefonumla çekiyorum, bir gimbal de alacağım. Genel olarak manzara, cisim veya keşif fotoğrafları çekerim; tatil ya da anlık fotoğrafları veya her yerde bulunabilecek cinste olanları pek sevmem. Hatıra fotoğrafları abartılmadığında çok iyi oluyor ama bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı