Garip Psikolojik Sorunlar

Bunun belli başlı ihtimalleri var favori oyununun yapısı kendinimi tekrar ediyor ya da rekabetcimi belki de bunlardan değil günlük rutinin tekrar ettiği içinfir birkaç tavsiye paran yoksa okuuna filan giderken farklı yollardan git arkadaş çevren yoksa yap ya da arkadaş çevren varsa da biraz daha onlarla vakit geçirmeye çalış ve farklı oyunlarda dene tüketmesi ve erişimi basit olmayan (daha ağır oyunlar) ya da müzik zevkini değiştirebilirsin bende işe yaramıştı.

Bunun belli başlı ihtimalleri var favori oyununun yapısı kendinimi tekrar ediyor ya da rekabetcimi belki de bunlardan değil günlük rutinin tekrar ettiği içinfir birkaç tavsiye paran yoksa okuuna filan giderken farklı yollardan git arkadaş çevren yoksa yap ya da arkadaş çevren varsa da biraz daha onlarla vakit geçirmeye çalış ve farklı oyunlarda dene tüketmesi ve erişimi basit olmayan (daha ağır oyunlar) ya da müzik zevkini değiştirebilirsin bende işe yaramıştı.

Bende de bi ara böyle bir şey var iken, arkadaş ortamında yapmayabiliyordum bunu, daha doğrusu aklıma bile gelmiyordu.

Arkadaşlar, oyun oynarken sürekli (5-10 saniyede bir) odamın kapısına biri geliyor mu diye bakıyorum ve bunu engelleyemiyorum. Artık refleks haline gelmiş. Bunun yanında da sürekli kaşlarımı çatıp geri düzeltme gibi bir refleksim de var. Bu aralar da en sevdiğim oyunları oynamak için can atarken artık hiçbir şey yapmak istemiyorum. Normalde aşırı renkli, hep gülen biriyim. Ama bu aralar ne olduysa sürekli bir isteksizlik var. Bazen de heves geliyor oyuna giriyorum, girdiğim anda oynayasım gidiyor... Neden? Çözümü yok mu? Psikolog falan önermeyin param yok.
Hocam bende kulaklığı tam takamıyorum takınca rahatsız oluyorum sanki birisi sesleniyor gibi falan.

OKB kokusu aldım bende de nabız sayma sorunu vardı durduk yere elimi boğazıma,kalbime götürüp nabzımı sayardım psikatriye gitmeni öneririm şu an 1,5-2 aydır ilaç ve psikoterapi yardımıyla %100 geçmiş durumda

Yeni konular

Geri
Yukarı