Garip site isimleri ve adresleri

Whitess.

Kilopat
Daha fazla  
Google'da ne zaman bir ihtiyacımı veya merakımı aratsam arada bir ismi ve cismi garip siteler çıkıyor. Yükleyeceğim ekran alıntısında da göreceksiniz bu durumu? Sebebi nedir çok merak etmeye başladım. Arattığım her 5 aramanın 1 tanesinde daha birinci sayfada böyle sitelere rastlıyorum. İçine girdiğimde ise tamamen reklam dolu ve aradığımla alakasız siteler çıkıyor.

resim_2023-04-17_155000737.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam verilip öne çıkarılmış siteler. Tam emin olmamakla beraber herhangi bir eklenti olmadığı sürece engellenebileceğini sanmıyorum.

Arama motoruna görsel programlama yazmadın ona rağmen mi böyle şeyler çıkıyor?

Google'da ne zaman bir ihtiyacımı veya merakımı aratsam arada bir ismi ve cismi garip siteler çıkıyor. Yükleyeceğim ekran alıntısında da göreceksiniz bu durumu? Sebebi nedir çok merak etmeye başladım. Arattığım her 5 aramanın 1 tanesinde daha birinci sayfada böyle sitelere rastlıyorum. İçine girdiğimde ise tamamen reklam dolu ve aradığımla alakasız siteler çıkıyor.

Eki Görüntüle 1743647
Virüslü siteler diye biliyorum. Benimde karşıma çıkıyor. İçine her türlü konuyu yazıyorlar o yüzden her aramada önünüze çıkabilir. (Yanlış biliyorsam af ola)

Arama motoruna görsel programlama yazmadın ona rağmen mi böyle şeyler çıkıyor?
Hayır aradığım şey tam olarak "Görsel Programlama II Soru ve Cevapları"

Benimki de böyle. Galiba Google'dan kaynaklanan bir durum. Büyük ihtimalle sadece sizde ve bende değil, herkeste böyle.
1-2 hafta öncesine kadar daha önce hiç böyle daha ilk sayfada önüme çıktıklarını görmemiştim.

Phishing sitesi.
Bugün soru çözmek için bir sürü sekme açarken yanlışıkla birine girmiş bulundum, bir sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı