Garry's Mod'da siyah figürden nasıl kurtulabilirim?

EndlessNight

Decapat
Daha fazla  
Gmod'da "gm_construct" mapinde delilercesine boş boş takılabilen, her türlü deney, psikopatlık, manyaklık yapan. 1 ragdoll ile bile deli gibi eğlenen, sandboxtaki tanrılığını dibine kadar yaşayan birisiyim. Gmod'da hiç sunuculara girmedim, 190 saatimin 190'ı da singleplayer sandbox oynadım. Her zaman oyunu 0 haliyle oynamışımdır, hiç mod kurmam. Geçen günlerde sıkıldığım için modlara başlamak istedim ve oyunun mekaniklerinden sıkıldığım için realism modları yükledim. Bilinmeyen modlar değil, herkesin bildiği en çok abone olunanlardan modlar. Bu modlarla beraber eğlenirken haritada "Gordon freeman" a benzeyen siyah bir figür ile karşılaştım. İnanın gerçekten hiçbir şekilde troll bir konu değil, şerefim adına yemin ederim ki trollüğüne rastgele bir karakteri siyaha boyayıp screenshot alıp kurgu bir şeyler zırvalamadım. Gmod zaten liminal space gibi şeylerden ötürü çok ürkütücü bir oyun, zaman zaman kenopsia hissini dibine kadar yaşayıp oyunu kapattığım oluyor. Bu arkadaştan sonra özelliklede korktuğum bir oyunu daha fazla ne kadar oynayabilirim bilmiyorum, Gmod'u sevdiğim için oynamayı bırakmakta istemiyorum, bu siyah freeman çakması şeyden kurtulmama yardım ederseniz çok sevinirim. Bulunduğum map "gm_constucT_13_BETa".

20220906111333_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozuk texture'lü bir karakter gibi gözüküyor. Haritaya girer girmez mi karşınıza çıkıyor yoksa herhangi bir eşya, mod ile ilişkili bir şey kullandığınızda mı? Tüm modları silip denediniz mi?

Bozuk Texture'lü bir karakter gibi gözüküyor. Haritaya girer girmez mi karşınıza çıkıyor yoksa herhangi bir eşya, mod ile ilişkili bir şey kullandığınızda mı? Tüm modları silip denediniz mi?

Oyunu normal bir şekilde 20 30 dakikadır oynuyordum ve uzakta siyah bir şey olduğunu fark edip yanına geldiğimde bunu gördüm, obje değildi çünkü silah sıktığımda hiçbir şey olmuyor veya physic gun tuttuğumda işlemiyordu. Yaklaşık 1 dakika durdu ve gitti, yaklaşık 20 dakika sonra aynı şey haritanın farklı bir yerinde olunca korkup oyunu kapattım. Az önce oyuna girip 1 saat boş boş dolandım ancak karşıma çıkmadı, sanırım rastgele bir vakitte bir hatadan dolayı ortaya çıkıyor olabilir. Modları silip oyunu oynamaya devam edeceğim, eğer bu süre içerisinde tekrar çıkarsa buraya yazarım.

Oyunu normal bir şekilde 20 30 dakikadır oynuyordum ve uzakta siyah bir şey olduğunu fark edip yanına geldiğimde bunu gördüm, obje değildi çünkü silah sıktığımda hiçbir şey olmuyor veya physic gun tuttuğumda işlemiyordu. Yaklaşık 1 dakika durdu ve gitti, yaklaşık 20 dakika sonra aynı şey haritanın farklı bir yerinde olunca korkup oyunu kapattım. Az önce oyuna girip 1 saat boş boş dolandım ancak karşıma çıkmadı, sanırım rastgele bir vakitte bir hatadan dolayı ortaya çıkıyor olabilir. Modları silip oyunu oynamaya devam edeceğim, eğer bu süre içerisinde tekrar çıkarsa buraya yazarım.
Büyük ihtimal modlar çakışmıştır. Korkacak bir şey yok.

Hocam JBMod isimli bir mod kurmuş olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı