Garsonluk hakkında tavsiye

emreyılmaz8

Hectopat
Hiç garsonluk tecrübem yok yarın iş görüşmesine gideceğim ve büyük ihtimal başlayacağım. Garsonluk hakkında neler bilmem gerek garson olarak çalışanlar varsa anlatabilir mi? Adama sürekli soru sormak istemiyorum deneyimli görünmek istiyorum.

Hiç garsonluk tecrübem yok yarın iş görüşmesine gideceğim ve büyük ihtimal başlayacağım. Garsonluk hakkında neler bilmem gerek garson olarak çalışanlar varsa anlatabilir mi? Adama sürekli soru sormak istemiyorum deneyimli görünmek istiyorum.
Bardakları adamın ağzının değeceği yerden tutma.

Sigortalı olarak mı gireceksiniz işe çünkü garson ayrıdır komi ayrıdır kesin garson olarak gireceksiniz. Pek yapacak bir şey yok kasanın başına geçirirlerse hesabı alırsınız. Diğer türlü olursa da sipariş alıp getir götür yaparsınız bu kadar.

Sigortalı olarak mı gireceksiniz işe çünkü garson ayrıdır komi ayrıdır kesin garson olarak gireceksiniz. Pek yapacak bir şey yok kasanın başına geçirirlerse hesabı alırsınız. Diğer türlü olursa da sipariş alıp getir götür yaparsınız bu kadar.
Sigortasız gireceğim maaşı konuşmadık ama büyük ihtimal 3000 civarı olur.

İşletmenin büyüklüğü hakkında bilgi verin. Ona göre daha iyi tavsiyeler alırsınız.
Normal bir esnaf lokantası diyebilirm. Zincir değil.

Sigortasız garsonluk nasıl oluyor hocam yasak diye biliyorum komi olarak giriyor olabilir misiniz?
Hayır garson olarak gireceğim kesin. Sigorta işi yasak evet ama çok dinlenmiyor buralarda.

Geri
Yukarı