Gateron Switch, Kailh Box Switch ve Cheery MX arasındaki fark nedir?

Blue hissiyatını sevdiyseniz Brown switch alabilirsiniz. Red kadar sessiz değildir fakat blue gibi rahatsız edici bir sesi yoktur.

Arkadaşın söylediği "dünyanın en hızlı" ibaresi göz doldurmadan başka bir şey değil bu arada.

Blue hissiyatını sevdiyseniz Brown Switch alabilirsiniz. Red kadar sessiz değildir fakat Blue gibi rahatsız edici bir sesi yoktur.

Arkadaşın söylediği "dünyanın en hızlı" ibaresi göz doldurmadan başka bir şey değil bu arada.

Ben yapılan testlere göre konuşmuştum.

Yapılan testlerde en hızlı çıkıyor fakat elinize aldığınızda kaliteli ve fiyatı abartılmış bir %60 klavyeden fazlası değil.

Her şeyin en pahalısını önermeyin artık :(

Yapılan testlerde en hızlı çıkıyor fakat elinize aldığınızda kaliteli ve fiyatı abartılmış bir %60 klavyeden fazlası değil.

Her şeyin en pahalısını önermeyin artık :(

Yok o anlamda önermedim, Pahalısını önermek değil amacım Kalitelisini öneriyorum. Razer Huntsman mini en azından köklü bir markaya bağlı olduğundan dolayı önerdim, Ayrıca kalite konusunda ve Switch konusunda Razer'ı biliyorum.

Snowfox aşırı kaliteli bir klavye, o yüzden söylüyorum zaten :) Diğerleri ucuz diye kalitesiz olmuyor. Gamepower, Rampage değil bunlar. En kaliteli switch markalarını kullanıyorlar zaten.

Geri
Yukarı