Gazi Üniversitesi tarafından Ankara AŞTİ'ye tamamen Arapça olan reklam verildi

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Ankara AŞTİ'de oldukça yoğun olan peron katına bir reklam verildi. Gazi Üniversitesi tarafından verildi bu reklam. Bu verilen dijital ekrandaki reklam tamamen Arapça ve bir tane bile Türkçe kelime yer almıyor. Gazi Üniversitesi tarafından verilen reklamda Gazı Üniversitesinin hastanesinin reklamı yer alıyor. Bu reklamda da "Bize ihtiyacınız olduğunda yanındayız" ibaresi yer alıyor ve Arapça olarak yer almakta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstanbul Bayrampaşa'da oturuyorum, burada merkezi ve kalabalık bir cadde var ve bu caddede Türkçe hiçbir şey yok. Onlarca dükkan var ve hepsi Arapça, Bu tarz birkaç tane reklam panosu var, onlar da Arapça. Türkçe konuşan tek bir insan evladı yok zaten. Asıl üzücü olansa, ilkokuldan liseye kadar okula giderken hep o caddeden geçerdim ve caddenin Araplar tarafından nasıl istila edildiğini gözlerimle seyrettim.

İstanbul Bayrampaşa'da oturuyorum, burada merkezi ve kalabalık bir cadde var ve bu caddede Türkçe hiçbir şey yok. Onlarca dükkan var ve hepsi Arapça, Bu tarz birkaç tane reklam panosu var, onlar da Arapça. Türkçe konuşan tek bir insan evladı yok zaten. Asıl üzücü olansa, ilkokuldan liseye kadar okula giderken hep o caddeden geçerdim ve caddenin Araplar tarafından nasıl istila edildiğini gözlerimle seyrettim.
Bayrampaşanın neresi hocam? ben bayrampaşada hiç suriyeli görmedim.

Susturma yiyeceğim ama yiyeceksem de yiyeyim. Bunların hepsini kesmemiz öldürmemiz lazım. Bunlara hak saygı demokrasi işlemiyor. Böyle bir şey olması ülkenin resmen işgal de olduğunu gösterir. Yakında ukraynalılarda gelir burası mülteci kampı olur artık ( bu arada söylediklerim çocuklar için değildir. Çocukları yetiştirip eğitirsek anneleri veya babaları gbi olmuyacaklardır eğitim her zaman önemlidir tabii bu bizim ülkemizdede yok )

Geri
Yukarı