Gazprom, Avrupa'ya gaz akışını tamamen kestiğini duyurdu

Onlar sanki önemli. Ülkenin Lideri ve onun politikaları önemli. 1984 kitabını ben okudum. Rusya da öyle ABD'de. Ama Mariupol Rusların eline geçtiği anda kaybettiler. Teknolojik üretim bir siyasi alet olarak kullanılıyor farkında mısın? Değilsin.
Şu an dünya teknoloji ile dönüyor at gözlüğü ile bakma bu konuya bunun dışı 1984 distopyasini kanıt gibi örnek vermen komik olmuş.

Şu an dünya teknoloji ile dönüyor at gözlüğü ile bakma bu konuya bunun dışı 1984 distopyasini kanıt gibi örnek vermen komik olmuş.

Çin de teknolojik ülke, Amerika da öyle. Ama onların pratikleri farklı. Çin malı dandik mi sence? Sadece %0.2'si dandik. Diğer hepsi Huawei, Xiaomi gibi şirketlerin elbette.

Çin de teknolojik ülke, Amerika da öyle. Ama onların pratikleri farklı. Çin malı dandik mi sence? Sadece %0.2'si dandik. Diğer hepsi Huawei, Xiaomi gibi şirketlerin elbette.
Ve Huawei‘yi Çin Komünist Partisi üyesi kurdu. Ama onlar kapitalist değil, aksine Çin versiyonu sosyalizm.
@CrescentAngel5000 çin malı dandik demedim Rus mali dandik dedim. Bunun dışı işletim sistemi para da getirmiyor korsan kullandığı için genelde eskisi gibi.
Eeee tabi, ruslar da sovyet’den kalma teknolojileri kullanıyor fakat unuttun ki Batıya benzer teknolojileri var onların. Dediğim gibi kendileri için kullanıyorlar.

Son düzenleme:
Ya elektrikli petek işte be abim, yağ yok içinde. UFO gibi yanıyo.
Ben de eğer evim olsaydı Tesla Powerwall alırdım ama Elektrikli Petek alınca çok yakar diye soba kurup yakardım kömürü fitilini odunla çakmaktaşı ve çelikle ateşlerdim.

Ben de eğer evim olsaydı Tesla Powerwall alırdım ama Elektrikli Petek alınca çok yakar diye soba kurup yakardım kömürü fitilini odunla çakmaktaşı ve çelikle ateşlerdim.
Eee tabi baca olursa evimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı