Gazze'nin roketleri neden hiçbir şekilde İsrail'e ulaşmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl da hoşuna gitti ama

Bence dediğini anlamakta zorlanıyorsun. Arkadaş ikisini de desteklemiyor, dediği şey şu; biri bize düşmanlıktan sürekli karşı çıkıp zararımızı diliyor, diğeri çıkarları doğrultusunda bize yardımcı oluyor. Depremde Azerbaycan sonrası en çok destek olan ülkeydi İsrail. Tabi İsrail'in bize karşı durduğu olaylar da vardır, diyorum ya çıkarlar doğrultusunda. İsrail Doğu Türkistan'ı nereden bilecek? Amerika Çin'i sıkıştırmaya çalıştığı için İsrail'de Doğu Türkistan için böyle bir hamlede bulundu.

Türkiye bu savaşta tarafsız kalmalıdır ama sizin gibiler yüzünden filistin tarafında oluyoruz. O yüzden İsrail'i savunuyorum yoksa ben İsrail'i savunmaya çok meraklı değilim. Filistin bu savaşı kazansa ve topraklarını geri alsa sana ne 1 tane tohum satar ne de 1 tane demir parçası satar. Devir ilişki ve ticaret devri. Ayrıca okuduğunu anlama dersi de görmen gerekiyor dostum. Benim orada yazdığım ile senin yazdığının alakası dahi yok.

Teknoloji hocam. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Çanakkale Harbi sırasında İngiliz zırhlılarının topları bizim gemilerimize, kara sularına ulaşabilirken bizim toplarımızın ulaşabilmesi için karaya veya gemilere yaklaşmaları gerekiyordu.

Yav arkadaş ben senin (özellikle) İsrail'i savunma kararına bir şey demiyorum ki! Konuşmalarında hiç o kadar sivilin ö*dürülmesi hakkında üzülmen yok. Bunu diyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…