Gazze'nin roketleri neden hiçbir şekilde İsrail'e ulaşmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1. Dünya savaşı 15000 Türk askerinin kör edilmesi.
2. P*k'yı savunma.
3. Ermenistan-Azerbaycan savaşında Ermenileri desteklemesi.
4. Doğu Türkistan da yapılan işkenceleri desteklemesi.
5. Rusya-Ukrayna savaşında Rusya'ya gücünü arttır ve Ukrayna'lı kadınlar bize gelsin denmesi.
Başka sayayım mı Filistinin yaptıklarından?
Önüne geleni yazmışsın saydiklarin Filistin hükümetinin işidir ve Filistinlilerin secimde getirdiği kişiyi Israil kendi adamıyla değişmiştir bu yüzden fesat karıştırıyorlar.

Öncelikle Technopat'ı, Technopat Sosyal'i hiç böyle tanımazdım, hayal kırıklığına uğradım. Kaç gündür şu sıcak gündem olan filistin-isr*il s*vaşı ile ilgili konular açtım.

Nedense, nedense insanların İsrail'den kazandıkları, İsrail'i savunursa bir şey elde edecekmiş gibi bir halleri vardı Technopat okurlarında, diyecek bir şey bulamıyorum...

Bakın sözüm bu kişilere, diğer kişilere değil!

Hatta ve hatta hepimiz gördük az önce haberlerde, isr*il caniliğini tekrar göstermiş oldu. Bir hastane vurulmuş anladığım kadarıyla, 1000'den fazla vefat, 1000'den fazla vefat ya.

1- Şunu soracağım, Gazze'nin roketleri neden hiçbir şekilde İsrail'e ulaşmıyor?
2- Sebebi hava savunma sisteminden dolayı deniyor. Peki hiçbir tane bile mi roket isabet etmedi?
Aynen kanka kesinlikle bu çatışmayı f*l*st*n başlatmadı kesinlikle hamas ölü kadının cesedini arabalarla gezdirmedi kesin bir sürü insanı rehin alıp infaz etmedi aynen.

Isabet eden roketler var çünkü çoklu atıyorlar roketleri. Ama hava savunma sistemi hepsine yetişemiyor o yüzden düşenler oluyor. Ancak koordinasyonlu değil rastgele attıkları için çoğu bos araziye düşüyor. İnşallah filistin galip gelir bu arada.

Evet teşekkürler inşallah ne diyelim, elden hiçbir şey de gelmiyor maalesef. Ben de yorumunuz gibi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. P*k'yı savunma.
5. Rusya-Ukrayna savaşında Rusya'ya gücünü arttır ve Ukrayna'lı kadınlar bize gelsin denmesi.
Tamam bunları yaptığını söylüyorsun da İsrail'in yaptıklarını niye söylemiyorsun?

Önüne geleni yazmışsın saydiklarin filistin hükümetinin işidir ve filistinlilerin secimde getirdiği kişiyi İsrail kendi adamıyla değişmiştir bu yüzden fesat karıştırıyorlar.

Filistin hükümetinin değil filistin halkınında işi var içinde. Azıcık araştırsan keşke.

Öncelikle Technopat'ı, Technopat Sosyal'i hiç böyle tanımazdım, hayal kırıklığına uğradım. Kaç gündür şu sıcak gündem olan filistin-isr*il s*vaşı ile ilgili konular açtım.

Nedense, nedense insanların İsrail'den kazandıkları, İsrail'i savunursa bir şey elde edecekmiş gibi bir halleri vardı Technopat okurlarında, diyecek bir şey bulamıyorum...

Bakın sözüm bu kişilere, diğer kişilere değil!

Hatta ve hatta hepimiz gördük az önce haberlerde, isr*il caniliğini tekrar göstermiş oldu. Bir hastane vurulmuş anladığım kadarıyla, 1000'den fazla vefat, 1000'den fazla vefat ya.

1- şunu soracağım, Gazze'nin roketleri neden hiçbir şekilde İsrail'e ulaşmıyor?
2- sebebi hava savunma sisteminden dolayı deniyor. Peki hiçbir tane bile mi roket isabet etmedi?

Hava savunma hocam ve teknoloji.

2. P*k'yı savunma.
Bu yaşanmışlıklar da asla unutulmaz orası öyle evet ama biz şu anda yaşananları, gelişmeleri, va*şetleri, öl*mleri konuşuyoruz. Şuanda rahat bırakılmayan bir Filistin var! Kadınlar ö*üyor, çocuklar ö*lüyor. Kimse Filistin'in geçmişini düşünecek hali yok.

15000 Türk askerinin kör edilmesi hükümetin işi değil Arap isyanlarının yani halkın işi. Düğünde Ukrayna'lı kadınların ülkelerine gelmesini istemek halkın işi.
Hicaz Yemen cephesinde Ingilizler kuyulara zehir atıp 15000 askeri kör etti Filistinlilerin bir alakasi yok ayrıca 100 yil önceki adamla şimdikini yargılayamazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı