GE72 6QF vs GS70 6QE

• Konuyu başlatan M.D.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B

Hangisini Seçerdiniz?

• GE72 6QF

Oy: 3 75,0%
  • GS70 6QE

Oy: 1 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

M.D.

Hectopat
Daha fazla  
MSI GE72 6QF-052XTR Apache Pro Core i7-6700HQ 32GB 256GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD FreeDos | sanalmarketim
Marka:MSI
Ekran Boyutu:17 - 17.3
İşlemci Tipi:Intel Core i7
İşlemci:i7-6700HQ 2.6/3.5GHz 6Mb
Ram:32GB DDR4
Harddisk:256GB SSD + 1TB 7200Rpm
Ekran Kartı:nVidia GTX970M 3GB
Optik Sürücü:DVD±R/RW Yazıcı
Webcam:Var
Bluetooth:Var
İşletim Sistemi:Free Dos
Pil:Li-Ion 6 Hücreli
Ağırlık:2.90 Kg
[TBODY] [/TBODY]
MSI GS70 6QE-082TR Stealth Pro Core i7-6700HQ 16GB 256GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD Win 10 | sanalmarketim
Marka:MSI
Ekran Boyutu:17 - 17.3
İşlemci Tipi:Intel Core i7
İşlemci:i7-6700HQ 2.6/3.5GHz 6Mb
Ram:16GB DDR4
Harddisk:256GB SSD + 1TB 7200Rpm
Ekran Kartı:nVidia GTX970M 3GB
Optik Sürücü:Yok
Webcam:Var
Bluetooth:Var
İşletim Sistemi:Windows 10
Pil:Li-Ion 6 Hücreli
Ağırlık:2.6 Kg
[TBODY] [/TBODY]
Hangisini seçerdiniz ? Nedenini de söylerseniz çok sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdakinde 32 GB RAM, alttakinde 16 GB RAM var. Alttakinde Mousepad hediyesi var üsttekinde yok :) Çok satış yapan satıcılardan alırsan sorun olmaz.

Not: Bu kadar paraya 970M yerine 980M baksaydın keşke.

Yukarıdakinde 32 GB RAM, alttakinde 16 GB RAM var. Alttakinde Mousepad hediyesi var üsttekinde yok :) Çok satış yapan satıcılardan alırsan sorun olmaz.

Not: Bu kadar paraya 970M yerine 980M baksaydın keşke.
Peki Windows yüklü gelmemesinin bir dezavantajı var mı ? Kendim yüklediğimde herhangi bir donanımı tanımama ihtimali var mı ? En çok korktuğum mesele bu.

Peki Windows yüklü gelmemesinin bir dezavantajı var mı ? Kendim yüklediğimde herhangi bir donanımı tanımama ihtimali var mı ? En çok korktuğum mesele bu.
Avantajı bile var diyebiliriz, daha uygun fiyata Windows lisansı satın alabilirsiniz ayrıca istediğiniz gibi disk yapılandırması yapabilirsiniz korkacak bir şey yok Windows 10 çoğu donanımı tanıyor ayrıca sürücü yüklemek çok basit satıcı sitesinden cihazınızın modelini yazarak bütün sürücüleri bulup yükleyebilirsiniz.

FreeDOS olarak MSI PE70 6QE aldım 2 hafta önce ve hiç bir sıkıntısı yok. En güzeli böyle almak daha uyguna geliyor.

Windows tanımama gibi bir lüksü yok arkadaşım olsaydı ben şuanda sana cevap yazamazdım :) İçindeki donanım, chipsetler aynı.

Windows 10 uyumlu tüm driverleri bu linkten indirebilirsin.

MSI Global

GS70 i aldım. WASD bölgesinin ısınma sorunu ve fanların çok sesli olması beni GE serisinden uzaklaştırdı. Bide üniversitede her gün yanımda taşıyorum. En temizi her zaman Windowslu gelen PC. ( BO 3 ü ultrada sabit 60 fps oynama keyfi :LOL: )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı