Gearup booster işe yarar mı?

Fexyy

Centipat
Gearup booster kullanan var mı? Oyunlarda sizi daha yakın sunuculara bağlayıp pinginizi azaltıyormuş. Başka bildiğiniz bu tarz uygulamalar var mı? Daha iyi ve ücretsiz dediğiniz.

Gearup booster kullanan var mı? Oyunlarda sizi daha yakın sunuculara bağlayıp pinginizi azaltıyormuş. Başka bildiğiniz bu tarz uygulamalar var mı? Daha iyi ve ücretsiz dediğiniz.
Gereksiz. Online oyunlarda zaten seni ping değerlerinin en iyi olacağı sunucuya bağlar genelde, CS:GO gibi. Bazı oyunlarda da kendin seçersin örneğin VALORANT.

Hocam bir VPN gibi servis kullanmak normalden daha fazla ping yapacaktır her zaman, ben exit lag diye bir şey duymuştum denemiştim ve pingim artmıştı.

Hocam hiç duymadım böyle bir şey, ama zaten oyunlarda sizi en yakın sunucuya bağlamıyor mu? Ben mi yanlış biliyorum?

Fortnite oynarken bazı sunucularda 55 60 arası ping alırken nadiren girdiğim bazı sunucularda 25 ping alıyorum. Build ve edit kısmında ping önemli bir etken olduğu için yakın sunuculara atmasını istiyorum fakat her oyun denk gelemiyorum nadiren öyle düşük pingli serverlara giriyor.

Gereksiz. Online oyunlarda zaten seni ping değerlerinin en iyi olacağı sunucuya bağlar genelde, CS:GO gibi. Bazı oyunlarda da kendin seçersin örneğin Valorant.

Fortnite'ta sadece EU , NA olarak server seçiliyor. Valorant'taki gibi Londra, Paris seçimi yaptırmıyor.

Fortnite oynarken bazı sunucularda 55 60 arası ping alırken nadiren girdiğim bazı sunucularda 25 ping alıyorum. Build ve edit kısmında ping önemli bir etken olduğu için yakın sunuculara atmasını istiyorum fakat her oyun denk gelemiyorum nadiren öyle düşük pingli serverlara giriyor.

Alakası olmaz, oyun random servera atıyorsa bunu ancak oyunun geliştiricisi, yani Epic değiştirebilir. Zaten oturduğun yere göre sunucu veriyorsa mantıkende bir değişim olmayacaktır. İşe yarayacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı