Gece gece efkarlandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden ki? Ciddiyim iyi biri olduğunuzu bayağı hissettim.

Cidden hocam morel kaynağı oldunuz bana çok teşekkür ederim.

Ne dertler varmış, hem yakılıp hem içilir...

Buradan biri beni sevse ne, sevmese ne diye düşünüyorum. Buradaki kimseyle var olmadım, buradaki kimseyle de yok olmayacağım. Gerçek hayatta tanımayıp sanalda karşılaştığım insanlara karşı felsefem gördüğüm sevgi ve saygıya göre aynı karşılığı göstermektir.

Bazı arkadaşlarla sami miyiz zaten, o kişilerle biraz daha değişik sohbetler yapıp normal kişilerle konuşamadığımız konuları konuşup tartışabiliyoruz, bunun dışında ekstra faydasını göremedim.

Hayır bayağı bir kişi tarafından sevilmeyince insan ister istemez takabiliyor...

Arkadaşın efkarlanma vaziyeti sosyaldeki hasım/hısım durumundan kaynaklı değil sanırım ama oluyor arada öyle. Yatarken; yapılan yanlışlar, daha da kötüsü yapılmayan, söylenmesi gereken şeyleri söyleyemediğimiz zamanlara üzülüyor insan. Buna ukte deniyor. Kanserin ruhsal forma dönüşmüş halidir.

Arkadaşın efkarlanma vaziyeti sosyaldeki hasım/hısım durumundan kaynaklı değil sanırım ama oluyor arada öyle. Yatarken; yapılan yanlışlar, daha da kötüsü yapılmayan, söylenmesi gereken şeyleri söyleyemediğimiz zamanlara üzülüyor insan. Buna ukte deniyor. Kanserin ruhsal forma dönüşmüş halidir.

Ne yazık ki bende de oluyor.

Aylik ilgi cekme konusu acilmis. Forum forum degil devlet tiyatrosu.

Ne alakası var hocam? İlgi çekme derken? İlgi çekmek gibi amacım yok benim cidden gerçekleri de söyleyince neden yanlış anlaşılıyor insanlar?
Kendimi bir gün bu forumu yönetirken düşündüm de. Bu tür konular açan kişiler 1 yıldan başlıyor :D.

Peki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı