Gece gece efkarlandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu hiç mi halden anlamıyorsunuz kardeşim. Adamcağız belli ki bunalmış sıkılmış ki derdini anlatacak birini bulmak istemiş ki bu en doğal hakkı.

Ben sadece aradaki alakayı sormuştum ama siz saldırmışsınız. Peki o zaman.

Ben de canım sıkıldığı zaman hemen konu açayım? Technopat Sosyalde her gün yüzlerce soru ve konu bu tür boş konuların altında kalıyor.

Her canı sıkılan ve bunalan insan burada konu açsa kimsenin sorunu çözümlenmez. Hayatta dik durmayı öğrenmeliyiz hepimiz. Bütün dertlerin kocaman evrende bir atom olduğunu düşünün bir kere ya.

Anlamadığım şey de Sosyaldekiler ne yapsın? "Geçer" yazınca geçecek mi? Ya da bu tür yorumlar için neden Technopat Sosyal? İlgi mekanı mı ya burası?

Hayat devam ediyor ve her şey gelip geçici sizi üzen insanları verin lafı postalayın gitsin, hiç kimse sizden cidden değerli değil. Her insan mutlu bir hayatı hak ediyor.

Kesinlikle hocam haklısınız sonuna kadar böyle beni az önceki gibi üzmeye çalışan, ama kendisi zamanında çok darbe yemiş benim adlandırmam olarak 'sorunlu' arkadaşları takmamaya çalışıyorum ALLAH razı olsun sizden.

Ben de canım sıkıldığı zaman hemen konu açayım? Technopat Sosyalde her gün yüzlerce soru ve konu bu tür boş konuların altında kalıyor.

Her canı sıkılan ve bunalan insan burada konu açsa kimsenin sorunu çözümlenmez. Hayatta dik durmayı öğrenmeliyiz hepimiz. Bütün dertlerin kocaman evrende bir atom olduğunu düşünün bir kere ya.

Anlamadığım şey de Sosyaldekiler ne yapsın? "Geçer" yazınca geçecek mi? Ya da bu tür yorumlar için neden Technopat Sosyal? İlgi mekanı mı ya burası?
Tamam hocam siz haklısınız! En iyisisiniz! Mükemmelsiniz! Harikasınız!

Ben de canım sıkıldığı zaman hemen konu açayım? Technopat Sosyal'de her gün yüzlerce soru ve konu bu tür boş konuların altında kalıyor.

Anlamadığım şey de sosyaldekiler ne yapsın? "Geçer" yazınca geçecek mi? Ya da bu tür yorumlar için neden Technopat Sosyal? İlgi mekanı mı ya burası?

Tamam kardeşim madem görmek istemiyorsun konudan yürü git ve beni göz ardı et görmezden gel. Ben yardım istedim sizden hiç insan halinden anlamıyorsunuz yemin ederim...

Ben de canım sıkıldığı zaman hemen konu açayım? Technopat Sosyal'de her gün yüzlerce soru ve konu bu tür boş konuların altında kalıyor.

Anlamadığım şey de sosyaldekiler ne yapsın? "Geçer" yazınca geçecek mi? Ya da bu tür yorumlar için neden Technopat Sosyal? İlgi mekanı mı ya burası?

Ben geçer demedim zaten. Geçmesine yardımcı olmak için teselli ettim her şey şıp diye olmuyor.

Sonra da kimse beni sevmiyor diye ağlarsınız. İyi sosyaller.

Ağladığımı kim söyledi? Ağlamadım ama biraz kırgınlık yaşadım geçmişten ve o soruyu da sormak istedim hazır sormuşken. Ağlamadım ve efkarla Sosyal'in alakası yok!

Bu arada burada yanlış anlaşılan bir şey var; tabii ki insanların sizin hakkınızdaki yorumları dinleyeceksiniz. Fakat bu hadsizlik seviyesine geldiğinde karşı atak yapmanın zamanı gelir demek. Ben o yüzden "sizi üzen insanlara lafı postalayın gitsin!" Dedim. Duyurulur!

Tamam kardeşim madem görmek istemiyorsun konudan yürü git ve beni göz ardı et görmezden gel. Ben yardım istedim sizden hiç insan halinden anlamıyorsunuz yemin ederim...

Ne alaka ya? Siz de beni görmek istemiyorsanız Sosyal'den çıkabilirsiniz. İstediğim konuya istediğim şekilde cevap verebilme hakkım var. Zorunuza gitse de gitmese de. Sonuçta bu konu benim ana sayfamda.

Ağladığımı kim söyledi? Ağlamadım ama biraz kırgınlık yaşadım geçmişten ve o soruyu da sormak istedim hazır sormuşken. Ağlamadım ve efkarla Sosyal'in alakası yok!

Ağlama anlamını gerçek anlamı ile kullanmadım. Konu açıp dert edinen olarak düşünmeniz lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı