Gece gece efkarlandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası sadece teknoloji forumu değil. İnsanların derdini de dinlemek lazım ve bu bence ayıplanacak bir şeyde değil gayette iyi ve doğru bir şey.
Aylik ilgi cekme konularini gorunce hak vereceksiniz bana. 1 yil kadar uye olduktan sonra.

Ne alakası var hocam? İlgi çekme derken? İlgi çekmek gibi amacım yok benim cidden gerçekleri de söyleyince neden yanlış anlaşılıyor insanlar?
Bu bayagi ilgi cekme konusu. Basligindan tutun icerigine, attiginiz mesajlara kadar. Kotu bir amacim yok fakat artik bu konulari gorunce kusasim geliyor. Moderasyon bunun hakkinda bir sey yapsin artik. 3 ayda 1 kisiye cekilisle drama konusu acma yetkisi versin.

• Beğen
İfadeler: acv
Arkadaşlar cidden yemin ederim ki ilgi çekmek gibi bir amacım yok. Öyle olsaydı din konusu açar çıkardım o zaman sayfa sayfa yazılar çıkardı...

Arkadaşlar cidden yemin ederim ki ilgi çekmek gibi bir amacım yok. Öyle olsaydı din konusu açar çıkardım o zaman sayfa sayfa yazılar çıkardı...

İlgi konusu ile sayfa sayfa yazı ne alaka? Ben anlayamadım.

Aylik ilgi cekme konularini gorunce hak vereceksiniz bana. 1 yil kadar uye olduktan sonra.

Bu bayagi ilgi cekme konusu. Basligindan tutun icerigine, attiginiz mesajlara kadar. Kotu bir amacim yok fakat artik bu konulari gorunce kusasim geliyor. Moderasyon bunun hakkinda bir şey yapsin artik. 3 ayda 1 kisiye cekilisle drama konusu acma yetkisi versin.

Bir gün bu adamın yerine düşünce depresyondan kafayı yeme noktasına geldiğinizde anlarsınız beni.
Tabii anlamayınca bilinmiyor, siz bildiğinizi okuyun. Ve şunu hala anlamadınız burası sadece teknoloji forumu değil...

Bir gün bu adamın yerine düşünce depresyondan kafayı yeme noktasına geldiğinizde anlarsınız beni.
Tabii anlamayınca bilinmiyor, siz bildiğinizi okuyun. Ve şunu hala anlamadınız burası sadece teknoloji forumu değil...

Kesinlikle hocam tekrar söylüyorum Allah razı olsun çoğu kişi hala duyar kasma konusu diyor.

Hayat devam ediyor ve her şey gelip geçici sizi üzen insanları verin lafı postalayın gitsin, hiç kimse sizden cidden değerli değil. Her insan mutlu bir hayatı hak ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı