Gece gördüğüm çocuk görüntüsü

Ya bende geçen okuldan çıktım birde ne göreyim aman tanrım karşımda gandalf onun yanındada mario işte sa dedim as dediler tokalaştık bende gittim. Sonra bir baktım eve gelmişler sa dedim as dediler kıvrılayammı köşeye dedim kıvrıl dedim. Hala öyle ama geçen satıcım zam yaptı artık pek görmüyorum gandalfı malesef.

Ya bende geçen okuldan çıktım birde ne göreyim aman tanrım karşımda gandalf onun yanındada mario işte sa dedim as dediler tokalaştık bende gittim. Sonra bir baktım eve gelmişler sa dedim as dediler kıvrılayammı köşeye dedim kıvrıl dedim. Hala öyle ama geçen satıcım zam yaptı artık pek görmüyorum gandalfı malesef.
Beynim yandı ama sandalyeden düşürüyordu :D

Bu konularda babamın başına gelen olayı anlatayım: Sabah ezanına 10 dk falan annesiyle değirmende işlerini hallederken önlerinde ateş gibi ışık belirip insan gibi varlıklar yüksek sesle bağırıp oynuyorlarmış. Annesi sürekli sesli olarak kelime-i şehadet getiriyormuş. Değirmen kapalıyken çalışmaya başlamış. Hem de 2 m arkalarında olan değirmen. Ezan okunduğu gibi her şey sessize dönmüş. Bana da sürekli bu konularda korkum olduğunda kelime-i şehadet getirmemi söyler. Babama bu olay başına gelirken kaç yaşında olduğunu sordum. Bana 13 dedi. Hayal görmüş olduğunu zannetmiyorum. Bu olayı niye anlattığımı sorarsan hem zihnini plasebo etkisi ile kandır. Hem de işe yaramış olduğunu düşün. 😅 Zihin dediğimiz şey bazen inanır bazen inanmaz. Bence fazla kafana takma.

Gülün beyler arkadaş efor göstermiş baya boşa gitmesin.

Esprili cevap vereceğim çok ciddiye almayın, gülün geçin lütfen :D
deep turkish web sen kafayı sıyırmışsın.jpg

Bu konunun altındaki gerçekten en müthiş mesaj. Aklıma geldikçe gülerim artık :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı