Gece gördüğüm kırmızı renkli cisimler

erenerdugan

Hectopat
Merhabalar. 10 dakika önce balkonda otururken 3 tane kırmızı renkte bir şey uçuyordu hepsi de yan yanaydı. Daire çizdikten sonra kayboldu. Bunlar ne olabilir acaba? Şu anda hala balkonda bakmaktayım tekrar gözükürlerse video kaydına almayı deneyeceğim.

Merhabalar. 10 dakika önce balkonda otururken 3 tane kırmızı renkte bir şey uçuyordu hepsi de yan yanaydı. Daire çizdikten sonra kayboldu. Bunlar ne olabilir acaba? Şu anda hala balkonda bakmaktayım tekrar gözükürlerse video kaydına almayı deneyeceğim.

Acaba bir F16 gibisinden bir şey olup gösteri yapıyor olabilirler mi gerçi küçük bir ihtimal sesini duyardınız.

Acaba bir F16 gibisinden bir şey olup gösteri yapıyor olabilirler mi gerçi küçük bir ihtimal sesini duyardınız.

Evet sesini duyardım ama bunlar kayboldu yan yana 3 tane kırmızı bir cisimmi desem ne desem bilemedim.
Hocam keskin nişancılar olabilirler.
şaka bir yana bence bir göz yanılması yaşadınız.

Ahahah iyiydi bu 😅😅

He sen benim dün gece uçurduğum ufolardan bahsediyorsun tamam.

Uzaklardan gördüyseniz dilek balonu tarzı bir şey olabilir.

Geri
Yukarı