Gece kapı zilim çaldı

upee

Decapat
Daha fazla  
Gece 2 gibi elektrikler aniden gidip geldi. O sırada dizi izliyordum. Gidip gelmeden 1 2 dk sonra zil çaldı evde annemle yaşıyorum o da uyanmadı zaten. Korkudan kapı deliğine bakamadım iti var kopuğu var. Bu sabah kapıyı açıp baktım ve zil tuşu basılı kalmış fakat basılı kalsa bile 1 kere çalıyor. Sizce ne olmuş olabilir? Gece uzun bir süre yine yatmayacağım tekrar olursa ne yapmam lazım?

Gece 2 gibi elektrikler aniden gidip geldi. O sırada dizi izliyordum. Gidip gelmeden 1 2 dk sonra zil çaldı evde annemle yaşıyorum o da uyanmadı zaten. Korkudan kapı deliğine bakamadım iti var kopuğu var. Bu sabah kapıyı açıp baktım ve zil tuşu basılı kalmış fakat basılı kalsa bile 1 kere çalıyor. Sizce ne olmuş olabilir? Gece uzun bir süre yine yatmayacağım tekrar olursa ne yapmam lazım?
Davulcu gelmiştir, bir kurusıkı çek ve rahatça uyu.
@upee birde binada kamera vb. varsa oradan bakabilirsin hırsızlık olmuş olabilir.

Eviniz bir dairemi yoksa normal bir 2 katlı villa gibi bir ev mi?
Eğer hala devam ederse ve kamera varsa kamera kayıtlarından bakabilirsiniz. Yinde devam ederse Polis'i aramanızı veya tanıdıklarınızdan yardım almanızı öneririm."Not Davulcu olabilir.Eğer davulcu ise sorun yok"

Davulcu gelmiştir, bir kurusıkı çek ve rahatça uyu.
@upee bir de binada kamera vb. varsa oradan bakabilirsin hırsızlık olmuş olabilir.

Kamera var. Davulcu genelde 9 10 gibi geliyor bizim kapıya geç gelmedi bu zamana kadar.
Kuru sıkım da yok ama 2 çakım var onlarla idare ederiz artık :)

Eviniz bir dairemi yoksa normal bir 2 katlı villa gibi bir ev mi?
Eğer hala devam ederse ve kamera varsa kamera kayıtlarından bakabilirsiniz. Yinde devam ederse Polis'i aramanızı veya tanıdıklarınızdan yardım almanızı öneririm."not davulcu olabilir. Eğer davulcu ise sorun yok"

Davulcu olmadığına eminim ve ev daire.

Siz iki Kulhu bir Ehat okuyun.

Kamera var. Davulcu genelde 9 10 gibi geliyor bizim kapıya geç gelmedi bu zamana kadar.
Kuru sıkım da yok ama 2 çakım var onlarla idare ederiz artık :)
Sen gene de kamerayı kontrol et. Elektrik kesilmesi genellikle hırsızlık olaylarının ilk aşamasıdır. Hırsız şalteri indirir elektrikleri keser sonra daire veya eve girip çalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı