Gece oyun oynayınca ürkenler oluyor mu?

Ya çoğu insan psikoloğa görün, ben o saatte cinle oturup kahve içerim vs demiş ama kimse korkmayacak diye bir şey yok ki. Mesela ben gece gündüz fark etmeksizin hiç olmayacak şeylerden korkabiliyorum. Mesela Dying Light. Optimize sıkıntısı bırakmam için bahane oldu bir nevi. Mesela Metro serisini asla oynayamadım. Bunun gibi tonlarca şey sayarım ama bazı insanların da dram dizi/film/oyunlarında ağlamasını ben anlamiyorum. Yani herkes aynı olacak diye bir şey yok :D

O oyundan sonra korkum çıkmış olabilir, çok korkmuştum o oyunda, tekrar oynayıp deneyeceğim
Dostum bence sen küçük bir travma yaşamışsın onun etkisiyle oluyor bu durum çok normal. Eğer hayatının diğer noktalarında sana bir engel olmuyorsa, bu zamanla geçer zaten çok kafaya takma. Ama diğer türlü şeyler de varsa psikolojik destek almanı tavsiye ederim. Psikoloğa gitmek kötü bir şey değil sohbet ediyorsun ve rahatlıyorsun. Hastalık olarak algılamayın.

Gece oyun oynarken gerilen tek benim sanıyordum Dying Light bile oynayamadım bu yüzden :D zombi oyunlarında bile geriliyorum çok kötü bir şey yaşasın multiplayer :)

Gece oyun oynarken gerilen tek benim sanıyordum Dying Light bile oynayamadım bu yüzden :D zombi oyunlarında bile geriliyorum çok kötü bir şey yaşasın multiplayer :)
Aynen öyle :D MP'de korkmam aslında.

Dostum bence sen küçük bir travma yaşamışsın onun etkisiyle oluyor bu durum çok normal. Eğer hayatının diğer noktalarında sana bir engel olmuyorsa, bu zamanla geçer zaten çok kafaya takma. Ama diğer türlü şeyler de varsa psikolojik destek almanı tavsiye ederim. Psikoloğa gitmek kötü bir şey değil sohbet ediyorsun ve rahatlıyorsun. Hastalık olarak algılamayın.
Küçükken hiç hatırlamıyorum böyle bir şey olduğunu.

Merhaba eheh, az önce ki GTA 5 konusundan ben de konu açayım dedim, normalde 1 seneye kadar gece oyun oynamayı çok severdim, hatta hep gece oynardım. Ama sonra 1 yıldır geceleri oyun oynayınca her şeyden korkuyorum, ama öğlenleri istersen Outlast 2 aç, sonuna kadar giderim, ama gece 2'de flappy Bird'den bile korkarım, benim gibi olan var mı?
Gece arkadaşınla multiplaye korku oyunu oynarken arkadaşın oyundan çıkmıştır ve odada sadece sen varsın.

Aşırı sesli olmayan Jumpscare'den korkmam, kolay ağlamam. Korku oyunlarını da eğlenerek oynarım korkmam. Ama yüksek sesli bir ortamda aşırı rahatsız olurum gözümden yaş damlar.

Geri
Yukarı