Oyun oynayınca elinize ne geçiyor?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Oyun oynarken hedefe ulaşmanızın amacı ne?

Örneğin Minecraft'ta zirve nokta en iyi madeni elde etmek. Elde edince eline ne geçecek?

Hikayeli bir oyun olan GTA V'i bitirince ne elde etmiş olacaksın? Bu senin ne işine yarayacak?

Neden bir şeyi bitirmeye veya bir hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz? Ulaştıktan sonra dünyayı mı değiştirmiş olacaksınız? Ne bu abartılı sevda?

Hayatta herkesin eğlenmek mutlu olmak veya zaman geçirmek için bir takım aktivitelerde bulunması normaldir. Bunları yaparken de bazen insan kendisini bir şeylere kaptırabilir.
Size göre oyun oynamak böyle bir saçmalık gibi geliyor olsa da bir başkasına göre de sizin yaptığınız şey saçmalık olarak gelebilir.

Ben SimRacing hastasıyım. Kokpitimi kurmak üzereyim. Amacım yarış yapmak. Gerçek hayatta yapamadığım sürüş hareketlerini gerçekte süremediğim arabalarla yaparak zevk alıyorum. Aynı zamanda reflekslerim ve araç sürüşüm de gelişiyor. Hem zevk alıyorum hem gerçek hayatta kullanabileceğim deneyimler elde ediyorum.

Benim ya da forumun bu soruya cevap vermesi ile eline ne geçecek?

Güzel bir yemek yediğinde eline ne geçiyor?

Yeni bir yer gezip gördüğünde eline ne geçiyor?

Film izlediğin zaman eline ne geçiyor?

50-60 yaşında, çocuğunu sürekli "hep PC başındasın" diye darlayan bir baba değilseniz bu soruyu samimi olarak sormak çok komik yani.

Geri
Yukarı