Gece saat 3'de kuruyemiş yemenin zararı olur mu?

bilememkardes

Centipat
Almam gereken kaloriden kat ve kat az kalori alıyorum. Bu kaloriye oranla yeterince protein, yağ da alıyorum. Bu saatte 2-3 fındık 2 badem yememin bir zararı olur mu?
Cidden gece yemek kötü mü? Almam gereken kaloriyi geçmedikçe yediğimin saati fark eder mi?

Bunu paranoyaklık haline getirenler bile var. Belli ki siz de o yolun başındasınız. Hiçbir şey olmaz, hangi saatte yemek yediğiniz, eğer ciddi bir hastalığınız yoksa önemsizdir.

Bunu paranoyaklık haline getirenler bile var. Belli ki siz de o yolun başındasınız. Hiçbir şey olmaz, hangi saatte yemek yediğiniz, eğer ciddi bir hastalığınız yoksa önemsizdir.
Ben önemli olduğunu düşünüyorum, 2-3 fındıktan bir şey olmaz ancak ağır yemekler tabak tabak yemek falan yenilmemeli bence.

Almam gereken kaloriden kat ve kat az kalori alıyorum. Bu kaloriye oranla yeterince protein, yağ da alıyorum. Bu saatte 2-3 fındık 2 badem yememin bir zararı olur mu?
Cidden gece yemek kötü mü? Almam gereken kaloriyi geçmedikçe yediğimin saati fark eder mi?

Yediğin şey yemek değil dostum atıştırmalık. Gece saat 21:00'dan sonra bir şey yemek misal pilav, makarna, et gibi Full öğünler seni kas kütlesinden çok yağ ve istenmeyen kiloya yöneltecektir. En büyük zararı ise mideni genişletecek ve seni buna alıştıracaktır. Bu sebeple gece yenmesi tavsiye edilmez öğütme ve sindirme daha yavaş olacağı için. Yaşın ve boyun kaç eğer 20 yaşının altında isen bunları düşünmeni gerektirecek bir durum yoktur zaten metabolizman halleder.

Yiyebilirsin yediğin saat ile kilo almanın bir bağlantısı yoktur ama günlük alman gereken toplam kalorinin fazlasına çıkarsan kilo alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı