Gece vs gündüz

Geceleri çok sessiz oluyor dünya da kimse kalmamış kıyamet kopmuş gibi balkona çıkıyorum bir şey yok tedirgin oluyorum, Sabah'ı seviyorum.

Ha akşam yağmur yağıyorsa çok severim, Toprak kokuyor serinlik huzur geliyor insana.

Bence az bile adam 2 cümle kuruyor 100 harf var 50 tane de emoji.

Kalemimin size ağır gelmesini okumak beni hüsrana uğratmadı değerli hocam, 🙏🏼

Bilakis bu durum kimi bünyeye fazla gelip kibire sürükleyebiliyor. Tıpkı sizlerde olduğu gibi... :)

Üstat ne demiş?
"Sanma ki sensin en iyi bir bak etrafa senin gibi var bin bir tane" 🤌🏼

Saygılarımla. 🌹
Kaleminiz güçlü olsun hocam. Beğenerek takip ediyoruz. 😇

Şükranlarımı sunarım hocam. 🙏🏼

Olduğum gibiyim bu hayatta.. Zira bu yaşam başkaları gibi olmak için hem uygun değil hem kısa... Herkes biriciktir bu öz yaşamımızda öyle değil mi? 🤌🏼

Sevgilerle, hayırlı günler dilerim. 🌹

Son düzenleme:
Kalemimin size ağır gelmesini okumak beni hüsrana uğratmadı değerli hocam, 🙏🏼

Bilakis bu durum kimi bünyeye fazla gelip kibire sürükleyebiliyor. Tıpkı sizlerde olduğu gibi... :)

Üstat ne demiş?
"Sanma ki sensin en iyi bir bak etrafa senin gibi var bin bir tane" 🤌🏼

Saygılarımla. 🌹
Emoji kullanılmasından rahatsız olduğum için eziklenmek aklıma gelmezdi.

Emoji kullanılmasından rahatsız olduğum için eziklenmek aklıma gelmezdi.

Eziklemek mi? :)
Herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz hocam tıpkı önceki mesajınızda beni eziklediğiniz gibi:

Bence az bile adam 2 cümle kuruyor 100 harf var 50 tane de emoji.

Ben beyhude bir zorba değilim ki ezikleyeyim. Allah'tan korkarım kim oluyorum da üstten bakıp milleti küçük göreceğim?! Allah korusun! 🤷‍♂️🥀 🤢

İyi günler. 🥀

Eziklemek mi? :)
Herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz hocam tıpkı önceki mesajınızda beni eziklediğiniz gibi:

Ben beyhude bir zorba değilim ki ezikleyeyim. Allah'tan korkarım kim oluyorum da üstten bakıp milleti küçük göreceğim?! Allah korusun! 🤷‍♂️🥀 🤢

İyi günler. 🥀
Yorumsuz...

Yeni konular

Geri
Yukarı