Gece yaşadığım garip olay

Psikoloğa git. O duyduğun seslerin hepsi senin beyninin sana gösterdiği şeyler. Eğer çabuk korkan biriyseniz rüyanız bana Outlast'ı anımsattı, yakın zamanda Outlast oynadıysanız bilinç altınıza işlemiş olabilir.

Evet hocam bende aynısını düşündüm Outlast gibiydi zaten hastane böyle yıkık dökük duvarlara kanla bir şeyler yazılmış biyerlerde birileri çığlık atıyor falan öyle şeylerden korkan biri değilim Outlast oynamayı da kaç sene önce bırakmıştım.
Korku filmi izliyorsan olabilir.

Yok hocam ya sarmıyor beni korku filmleri hiç eğlenceli korkunç gelmiyor.

Evet hocam bende aynısını düşündüm Outlast gibiydi zaten hastane böyle yıkık dökük duvarlara kanla bir şeyler yazılmış biyerlerde birileri çığlık atıyor falan öyle şeylerden korkan biri değilim Outlast oynamayı da kaç sene önce bırakmıştım.

Yok hocam ya sarmıyor beni korku filmleri hiç eğlenceli korkunç gelmiyor.
Ben de sizinle aynı sıkıntıları yaşamıştım bir kaç sene önce, kendiliğinden geçti. Ama psikolog yardımıyla daha hızlı geçebilir.

Bu arada arkadaşlar yazmamışım o yaşadığım olaydan 1 gün sonra yine aynı şekilde bir rüya gördüm ama bu sefer arkadaşımın oturduğu binaya gidiyorum bildiğiniz o rüyanın 2 bölümü gibi neyse arkadaşımın dairesinin kapısını zorlayak içeri giriyorum her yer temiz taaaki arkadaşımın odasına girene kadar arkadaşım parçalanmış bir şekilde buluyorum arkadaşım olduğundan emin değilim yüzü tanınmıyordu o sıra incelerken ne olmuş burada diye kapı kapanma sesi duyuyorum sonra uyanıyorum ve o günden sonra okuldan gelince sürekli uyuyorum kendimide yormuyorum halsizim sürekli uyku basıyor okuldan gelince hemen yatıyorum akşam 20.00 civarında kalkıyorum 2 saat PC de oturup gidip tekrar yatıyorum uyku düzenimde bozuldu.

Psikolojik olarak etkilemiş, büyütmeye gerek yok kafaya takmamaya çalışın. Buna benzer bir durum arkadaşıma olmuştu, İstanbul 6.0 depreminden sonra belirsiz aralıklarla sallandığını hissettiğini söylüyordu. Kafasını sporla dağıtınca yavaş yavaş atlattığını daha az bu durumu yaşadığını söyledi.

Ailenize belirtin, mutfağı uyuduğunuz saatlerde sabaha kadar açık bırakın. 2-3 gün açık kaldıktan sonra istemsiz olarak mutfağın ışığını açık duyma gereksinimi bulmayacaksınız.

Geri
Yukarı