Rüyada yaşadığım garip olay

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Rüya mıydı değil miydi bilemiyorum. Ama çok gerçekçiydi. Önce dilimizde karabasan olarak adlandırılan uyku felcini yaşadım sadece elimi hareket ettirerek uyanmamı sağladım. Uyandım uyandım ama rüyada uyandım. Nasıl anlatsam bilemiyorum rüyanın içinde uyku felci geçirdim. Daha sonra kalktıktan sonra geri yattım. İşte olay orada başladı yaklaşık 3 hafta önce sert bir şekilde kafamın sağ arkasını çarpmıştım. Herhangi bir sorun olmasın diye tomogrofi çektirmiştim bir şey çıkmamıştı. Yine uyku felci geçirirken resmen yastığımın içeri göçüldüğünü hissediyordum. Beynimin çarptığım kısmı titriyordu, uyku felci geçirdiğim içinde kontrol edemiyordum. Daha sonrasında yavaş yavaş uyandım saat gece 2 civarıydı. Çok garip bir deneyimdi. Buraya neden diye yazdın diye sorabilirsiniz, gerçekten korkmuştum içim biraz rahatlasın diye buraya yazmak istedim. Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa dinlemek isterim.

Saat 4 de falan yattığımda hep oluyor bana da, kafamın içinde "sinyal yok" sesi geliyor karıncalanma oluyor hareket etmeyip kendini salınca uykuya dalmaya başladıkça ses ve titreşimler daha da çok artıyor.
Dün gece bende luffy le birlikte zombilerle savaşıyordum. Akşam One piece izleyip Dying Light oynayınca böyle oluyor. Gomu gomu no pistol.

Bende bir rüyamı anlatmak istiyorum. Rüyada aynada kendime bakıyordum. Aynanın yansımasında arkamda duran uzun boylu elleri yere değen ve baya korktucu bir kadınla birbirimize laf atıyorduk. O aynadaki bendim ama değildim. Kendimle ilgili bir yanlış vardı. Gözlerin altı mosmor ve yansımaya bir piskopat gibi bakıyordum.
Garip bir rüyaydı hâlâ o lafları hatırlıyorum. Genel olarak birbirimize laf sokuyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı