Geceleri deprem oluyor gibi hissediyorum

Kyrie Irving

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi yaşadım. Ve onceden de çok yaşamıştım. Çok şiddetli sallanmıyorum ama sallanıyorum yine ve bu 5 saniye falan sürüyor. Avizeye bakıyorum gram kıpırdama yok.

Bazen banada oluyor şu icmessem de gecmezmis gibi geliyor ama işte bana öyle geliyor yoksa bal gibide geçer

Deprem korkunuz varsa normal bir durum. Depremden sonraki 1 ay süresince bana da olur.

Deprem korkunuz varsa normal bir durum. Depremden sonraki 1 ay süresince bana da olur.

Hocam Marmara'da yaşıyorum ve büyük depremin gecikmesi beni korkutuyor ve bunu yazarken bir daha oldu. Bu daha şiddetliydi ve sesini duydum ve bazı eşyaların sallanma sesini duydum derken yine oldu :D şaka gibi bir daha oldu bu bayağı şiddetliydi.

Şaka gibi ya. Az önce oldu acayip şiddetliydi bunu yazarken bir daha oldu. Demek ki bunu düşünmek tetikliyor. Ama harbiden çok korkuyorum bu depremden.

Hocam Marmara'da yaşıyorum ve büyük depremin gecikmesi beni korkutuyor ve bunu yazarken bir daha oldu. Bu daha şiddetliydi ve sesini duydum ve bazı eşyaların sallanma sesini duydum derken yine oldu :D şaka gibi bir daha oldu bu bayağı şiddetliydi.

Ben de beklenen depremin en çok etkileyeceği yerlerden birisinde, Büyükçekmece'de yaşıyorum. Çok kafaya takarsam ben de her an sallanıyor gibi hissediyorum. Alıştım artık. Kendime diyorum ki deprem yeteri kadar büyük olsa zaten "Acaba deprem mi oluyor?" diye düşünmezdim, direkt deprem olduğunu anlardım. Böyle düşünüyorsam ve gerçekten deprem oluyorsa da küçük bir depremdir, endişelenmeye değmez. :)

Ben de beklenen depremin en çok etkileyeceği yerlerden birisinde, büyükçekmece'de yaşıyorum. Çok kafaya takarsam ben de her an sallanıyor gibi hissediyorum. Alıştım artık. Kendime diyorum ki deprem yeteri kadar büyük olsa zaten "acaba deprem mi oluyor?" diye düşünmezdim, direkt deprem olduğunu anlardım. Böyle düşünüyorsam ve gerçekten deprem oluyorsa da küçük bir depremdir, endişelenmeye değmez. :)

Yok hocam zaten büyük depremin olduğunu düşünmüyorum ama "küçük deprem mi oldu?" diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı