Geceleri kendi başına uyuyamamak

jer0mevaleska

Picopat
Daha fazla  
Akşam kendi başıma uyumak istediğimde sanki bir şey beni tutucak gibi hissediyorum aklıma korkunç yaratıklar geliyor. O yüzden hala babamla uyuyorum ve liseye gittiğim zaman tek başıma yaşamak zorunda kalacağım. Bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım?

Ben de ablamla aynı odada yatıyorum. Ablam yatağında ben yer yatağında yatıyorum. Ben de öyleyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşam kendi başıma uyumak istediğimde sanki bir şey beni tutucak gibi hissediyorum aklıma korkunç yaratıklar geliyor. O yüzden hala babamla uyuyorum ve liseye gittiğim zaman tek başıma yaşamak zorunda kalacağım. Bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım?
Dini olarak algılamayın psikolojim ile alakalı.

Gözlerimi kapattığım an oluyor her şey aklıma kılıç kullanarak onlarla savaşan kişiler, hamburger, homelander falan getirmeğe çalışıyorum ama olmuyor korkularım beni yeniyor.

Geri
Yukarı