Geceleri Ne Yapıyorsunuz?

Çok merak ettiğim bir soru. Mutlaka aramızda benim gibi arada 60-70 saat uyumayan vardır. Benimgiller genelde de çok uyumuyor zaten. Siz geceleri sıkılmamak, zaman öldürmek için ne yapıyorsunuz?

Ben mesela şu an yazlıkta, mobil internet faturamı aşım ücretleri sağ olsun ikiye katlamış olmama rağmen oturmuş, WAN Show'u bekliyorum. Tabi daha 1 saat var ve o sürede de sıkıntıdan ölmemek; salağın önde gideni, geride durmayanı, bayrak taşıyanı gibi de hissetmemek için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kurtlar vadisi izliyorum, bazen CoD serisini oynuyorum bazen Twitch belli olmuyor ama en çok beni arkamdan bıçaklayanları düşünüyorum.

İnternetim olsa film, dizi, yayın üçlüsü arasında sürekli dolanırım. Olmadığı için yaptığım Technopat Sosyal ve diğer forumlarda dolanmak, reddit'de rastgele bir yerlere girmek, İngilizce makale okumak. Arada da Half-Life Speedrun'ı pratiği yapıyorum geceleri daha iyi oluyor.
Rekorunuz hangi oyunda kaç dakika acaba?

Genelde para kazanmak için site yapıyorum. Veya bir uygulama için çalışıyorum. Hep müzik dinlerim. Rekorumun 3 gün olması lazım. Daha sonra neredeyse bir gün uyumuştum. 😂😂😂

Geri
Yukarı