Geceleri uyuyamıyorum

alicaliskan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, üç gecedir çok kötü haldeyim. Aklıma sürekli üç harfliler geliyor ve uyuyamıyorum sürekli iç sesim rahatsız ediyor ve gözlerimi istemsiz açıyorum. Üç gecedir uyku denilen şey yok üstelik yaşımda 21, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar selam, üç gecedir çok kötü haldeyim. Aklıma sürekli üç harfliler geliyor ve uyuyamıyorum sürekli iç sesim rahatsız ediyor ve gözlerimi istemsiz açıyorum. Üç gecedir uyku denilen şey yok üstelik yaşımda 21, hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne yapmam lazım?

Bu şey zamanla geçer. yattığında aklına getirmemeye çalış ve yatmadan önce uykunu getirecek şeyler yap.

Kafanıza taktığınız için oluyor. Başka şeylerle ilgilenin geceleri.
Hocam aşık mı oldunuz yoksa :D

Bu şey zamanla geçer. yattığında aklına getirmemeye çalış ve yatmadan önce uykunu getirecek şeyler yap.
Getirmemeye çalışıyorum fakat geliyor.

Yalnızsanız ve etraf çok karanlık, gece saat çok geç olunca bana da oluyor fakat her öyle hissettiğimde telefonu açıp 5 dakika takılıp bir daha gözlerimi kapatıyorum, işe yarıyor.

Ben telefonla yeri geldi yarım saat oyalandım geçmiyor hocam :(

Dininiz İslam'sa yani müslümansanız. Uyumadan önce ayetel kürsi, felak, nas okuyup öyle uyuyun. Müslüman değilseniz. Sakin bir müzik, ASMR video izleyerek sakinleşebilir ve uykuya geçebilirsiniz.

Dualar pek işe yaramadı bende, okudum hepsini.

Ayrıca göğüs kafesimde bir ağırlık oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı