Geceleri uyuyamıyorum

Bloodlinee

Hectopat
Olan olaylardan sonra 5-6 gündür saat sabah 6ya kadar uyuyamıyorum oyun falan da oynamıyorum herhangi başka bir olayım yok sadece haberlere bakıyorum. Günde toplam 2 saat anca uyuyorum bende klostrofobi var oradaki insanlar aklıma geliyor geceleri boğuluyorum ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam belki ilginizi çekmeyebilir ama geceleri uyuyamadığım zamanlar oluyor benimde. Şunun gibi videolar bir anda uykuya dalmama yardımcı oluyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evde vantiratör varsa düşük ayarda çalıştırın, size bakmasına gerek yok. Sesi uyumanızı kolaylaştırır.

Kola, Ice Tea, Çay gibi gazlı içeceklerde çok fazla kafein var. Akşama doğru bunları tüketmeyin.

ASMR videoları kafa boşaltmaya çok yardımcı olur. Sabun kesme, traş olma, dokunma gibi birçok konseptte video mevcut. Saçma gelebilir ancak yardımcı oluyor.

Kendinize uğraş bulun, part time iş yardımcı olabilir. Yorulduğunuzda aklınızde ne olursa olsun uyursunuz.
Çoğumuz evde vakit geçirdiğimiz için enerji atamıyoruz, yoramıyoruz.

Beyaz gürültü (White Noise) dinleyebilirsiniz. Her şeyden önce sizin kendi hayatınız var. Üzülüyor olabilirsiniz ama hayat devam ediyor. Yapabileceğiniz yardımı yapabiliyorsanız yapın, sosyal medyayı azaltın, hobilerinize zaman ayırın. Unutun demiyorum ama ruh sağlığınız için daha az hatırlayın. O insanlara faydalı olmak istiyorsanız ruh sağlığınızı bozmak fayda sağlamayacak. Hepimiz aynı süreçten geçiyoruz sizi anlayabiliyorum. Sizi üzen ve huzursuz eden şeyleri bir kağıda ya PC seviyorsanız Notepad'e yazın rahatlamanızı sağlayacaktır en azından. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı