Geçici kullanmalık ekran kartı önerisi

HD 6570 kullanmaktayım, hızaşırtma yaptım çekirdek +100 bellekler +240 MHz. Şu anda çoğu oyunda stok GT730 performansı veriyor. Tavsiye ettiğim minimum kart bu zaten. Ufak tefek hızaşırtmada yapılırsa CS:GO 100 FPS, LoL 90 FPS, GTA 5 45-60 FPS. Özellikle işlemci farkeder bu deeğerlerde 720p minimum ayarlar için konuşuyorum. Ben işlemciyi bir aralar 400MHz hızaşırtmıştım GTA 5'te sahille şehir arasındaki yerde 45-60 FPS arası almıştım sonra mavi ekran yedim orası ayrı ama iyi bir işlemci ile o değerler alınabiliyor. İşlemcim Xeon E5405'di.
Al kardeşim istersen bunu hiç uğraşma bu hurdalarla.
RX 590 kartı upgrade etmek için sattım, bu aralar fazla oyun oynamıyorum aslında. Stok sorunları çözülürse RTX 3000 serisine geçmek istiyorum. Bu yüzden RX 5500xt düşünmüyorum fazla.
HD 6570 bakacağım teşekkür ederim.
Hocam geçici olacaksa rahat elden çıkarabileceğiniz bir kart olsun. RX 460-470 veya RX 570 olabilir. İkinci elden alıp daha sonra elden çıkarıp daha iyi bir ekran kartı alabilirsiniz. 300 TL karta verdikten sonra çöpe atmaya hiç gerek yok.
Elimden çıkarabilirim diye düşünüyorum. 300'e alıp 200'e falan koyarsam elimde kalmaz sanırım. HD serisi ikinci elde tercih ediliyor gördüğüm kadarıyla.

Geri
Yukarı