Geçmeyen dil mantarı

İmkanınız varsa, hakiki doğal sirke alın deneyin. Market sirkeleri olmasın. Ayrıca hakiki bal ile destek olabilirsiniz.
denedim onu da şişe şişe aldım aktardan ama günü birlik geçer gbi oldu bırakınca tekrar tekrar kızardı aynı oldu 🥺 şeker olan herseyi bırakmak lazım buna şeker oranı yüksek meyve dahil YouTube’da baya video izledim hepsi şekeri bırakmış degisik diyetler yapmış ne yapcsm bilmiyorum şaşırdım artık cay ağacı yağının iyi geldiğini öğrendim onu da denedim aynı şekilde bırakınca tekrar kızarıyor dil

denedim onu da şişe şişe aldım aktardan ama günü birlik geçer gbi oldu bırakınca tekrar tekrar kızardı aynı oldu 🥺 şeker olan herseyi bırakmak lazım buna şeker oranı yüksek meyve dahil YouTube’da baya video izledim hepsi şekeri bırakmış degisik diyetler yapmış ne yapcsm bilmiyorum şaşırdım artık cay ağacı yağının iyi geldiğini öğrendim onu da denedim aynı şekilde bırakınca tekrar kızarıyor dil
Bırakmayın hocam. Tedavide yarıda kesiliyor. İyileşince bırakmayın, 6 ay devam edin.

Hocam ailemde kimsede böyle bir problem yok. Sadece bende böyle bir şey var. 3-4 yıldır bu illetle beraberim, onlara geçse şimdiye kadar geçerdi herhalde.

Merhaba. Ben bu dee 2 ay uğraştım ne geceğim ne gündüzüm beliydi. Sürekli ayna elimdeydi. Resmen hayata küstüm. Bir sürü doktora gittim ilaçlar solüsyon kar vs. sonunda eskilerin yaptığı koca karı ilacı bir olayi denedim. Temiz bir penye veya tulbenti sıcak sabunlu suyla güzelce yıkadım. Sıcak suyla iyice duruladim. Ellerim yandı sicakliktan o derece. Sonra parmağıma doladım dilimi olabildigince çıkarım useeini sildim bütün pislikler sarı yeşil bir tabaka çıktı 2ay sonra dilimin rengini gördüm 😌 sonra da ağzımı tuzlu suyla calkaladim ve arkasından da temiz bol suyla calkaladim cok güzel oldu sorun yok ara ara bu şekilde yapacağım tabaka olmasına fırsat vermeyeceğim. Benim olayım böyle paylaşmak istedim herkese geçmiş olsun 🤲

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı