Geçmiş konularımızın silinmesine neden izin verilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Technopat'ı seviyorum ve dava gibi işlemleri düşünmüyorum. Sadece Technopat'ın konu silmemezliği durumunu eleştiriyorum. Normal olmadığını söylüyorum. Çünkü ben buradaki herkese geçmişte güvenirdim ve herkesi arkadaşım, abim gibi görürdüm. Buna yetkililer dahil. Ancak zamanla anladım ki insanlar düşündüğüm kadar toz pembe değilmiş...

Konuları ne ki tam olarak?
Şu konuların silinmesini istedim tabii hepsini atamayacağım çünkü çok var.
Örneğin bu gibi konular. Troller çok eğleniyor bu konularla maalesef.

yetkililerden geçmiş konularımızı sildirtme yetkisine neden sahip değiliz
Bu yetkiye sahibiz ama sildirme talebi açınca silmiyorlar 😄.
Bu arada, eski konularınız çok zor görünür hocam. Profiliniz zaten gizli, ayarlar kısmında da kafanıza yatan seçenekleri 'hiçbiri' olarak değiştirin.
Screenshot_2.png

Forum içinde eski konularınızın başlığı veya konunun içinden bir mesaj yazılıp arama kısmından aranması dışında yeterince gizli kalır eski konular.

Anlıyorum, çok uygun.
Evet, uygun. Dikkatli okuyunuz.
"Söz konusu kanûnî hak kapsamında, kişi ve kurumlar, kendisi hakkında internette yer alan toplanılma veya işlenilme amaçları ışığında gereksiz olan, yetersiz veya ilgisiz bilgi içeren ya da bu amacı taşımıyor olarak görünen, yayımlanmasından sonra aradan geçen zaman ve yayımlanma amaçları ışığında kendisiyle aşırı ilişkili olan kişisel verilerin arama motorlarında yapılan aramalarda çıkan sonuçların kendi adıyla olan bağlantısının kesilmesini talep edebilir."

Yani Technopat'ın size yapacağı en fazla şey anonimleştirmek olacaktır, konular silinmeyecektir.

Bu yetkiye sahibiz ama sildirme talebi açınca silmiyorlar 😄.
Bu arada, eski konularınız çok zor görünür hocam. Profiliniz zaten gizli, ayarlar kısmında da kafanıza yatan seçenekleri 'hiçbiri' olarak değiştirin.
Eki Görüntüle 892899
Forum içinde eski konularınızın başlığı veya konunun içinden bir mesaj yazılıp arama kısmından aranması dışında yeterince gizli kalır eski konular.
Maalesef troller her türlü Technopat'taki geçmiş konularıma erişmiş durumda hocam. :(

İster inanın, ister inanmayın. Ben sadece internet ortamı üzerinden o kadar çok psikolojik baskı yedim ki, çok ciddi ağır bir psikolojik travma geçirdim ve benim bu olayları anlatmam uzun sürer ki Technopat'taki kimsenin artık beni önemsediğini düşünmediğim için de anlatma gereği duymuyorum. 25 Şubat'ta online sınavım var ve bu sebeple şimdilik gidiyorum... :( Ayrıca aşırı paranoyak oldum. Yani her şeye şüpheyle yaklaşan vs... Ayrıca aşırı karamsar bakan vs...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı