Geçmiş konularımızın silinmesine neden izin verilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun yapılabilmesi için konuları silmeniz gerek, indexlenmiş zira.
Bu konuyu açan kişi Murat5038 gibi görünüyor fakat aslında Murat abi açmamıştı. Açan kişi THE_MILLER'dı. Yani konuları silmeden de anonimleştirmenin bir yolu vardır.

İsminin Google aramalarında çıkmamasını istemek yeterince haklı bir gerekçe.
İsminizi değiştirirler, en fazla yapacakları budur diye tahmin ediyorum. Zaten sizin de gerçek isminiz gözükmüyor :) Tabii Alawar isminin görünmemesini istemek de hakkınızdır :)

İsminin Google aramalarında çıkmamasını istemek yeterince haklı bir gerekçe.
Kullanıcı adı değiştirebilir, benim kullanıcı adımı değiştirmemin sebebi de buydu. İleride sıkıntı yaşamamak için gerçek adım yerine bu rumuzu tercih ettim.

Silinmedi, anonimleştirildi :)
İşte, herkes anonimleştirilmek istemiyor. Komple silmek istiyor.
Eee, tabii haklı bir gerekçeniz olmadıktan sonra niye yapsınlar? :)
Konu sahibinin sizden rızası ile istemesi bile bir gerekçe aslında. Utanıyordur, bir şey olmuştur, anonimleşmek istiyordur, forumdan bıkmıştır bir sürü sebep olabilir, yoksa durduk yere adam ''bu rehberimi sildirmeliyim'' demeyecektir bence.

İşte, herkes anonimleştirilmek istemiyor. Komple silmek istiyor.
Böyle bir şeyi kimseye yapmazlar diye düşünüyorum ve haklılar. Bunu baştan düşünmeliydiniz. Neyse, benim bu konuda yapabileceğim bir şey yok arkadaşlar. Yönetime haklı sebebinizle isteğinizi iletin, onlar karar verirler. Benim bir yetkim yok :)

İsminizi değiştirirler, en fazla yapacakları budur diye tahmin ediyorum. Zaten sizin de gerçek isminiz gözükmüyor :) Tabii Alawar isminin görünmemesini istemek de hakkınızdır :)
Gerçek ismimi arattığımda forumdaki kimliğimin belli olmasını kastediyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı