Geçmiş konularımızın silinmesine neden izin verilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Photoshop mu, fake mi bilmiyorum ama ismini aratınca Google görsellerde Türklere, şehitlere, Erdoğan'a vb. hakaret edilmiş Twitter ve Youtube görsellerin bile çıkıyor. Onları sildirmeye çalışman Technopat konularından daha önemli gibi duruyor bana.

Photoshop mu, fake mi bilmiyorum ama ismini aratınca Google görsellerde Türklere, şehitlere, Erdoğan'a vb. hakaret ettiğin Twitter ve Youtube görsellerin çıkıyor. Onları sildirmeye çalışman Technopat konularından daha önemli gibi duruyor bana.
Anonimler benim adıma sahte hesaplar açıyor diye boşuna uyarmadık sizleri.

İnsanların geçmişteki utanç verici, yüz kızartıcı, yanlış, tecrübesizlik eseri tutumlarının "yaparken iki kere düşünün, iki kere düşünecektiniz" gibi bir katılığa tabi tutulup, bireyin hayatında kara bir leke olarak internet ortamında bir ömür asılı kalmasını doğru bulmuyorum. Bu çocuğuyla, genciyle herkes için geçerli.

Anonimler benim adıma sahte hesaplar açıyor diye boşuna uyarmadık sizleri.

Daha önce burada bir konuda yardım istemiştin durumunu az çok biliyorum. Sen de fark etmişsindir çok fazla şey çıkıyor hakkında. Ne Technopat'a yazdıklarında ne de sana verilen cevaplarda bir sorun göremiyorum. Tabii moderasyondan bunu dileme hakkına sahipsin. Yalnızca onlara kıyasla burasının bir sorun olmayacağını belirttim.

Daha önce burada bir konuda yardım istemiştin durumunu az çok biliyorum. Sen de fark etmişsindir çok fazla şey çıkıyor hakkında. Ne Technopat'a yazdıklarında ne de sana verilen cevaplarda bir sorun göremiyorum. Tabii moderasyondan bunu dileme hakkına sahipsin. Yalnızca onlara kıyasla burasının bir sorun olmayacağını belirttim.
İnsanların benimle alay etmesi hoşuma gitmiyor. Bu benim gelecek sosyal gelişimim için ciddi sorun.

Benim ismimi yazınca bu hesap çıkıyor.
3-4 tane sildirmek istediğim konu var ama silinmez.
@Autistic Boy bence gerçek isminizi kullanmayın daha iyi olur, umarım konular silinir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı