Geçmişi çok düşünür müsünüz?

Ben pazartesi birşeylerle uğraşırken kendi kendime cuma bu halimi hatırlayacağım diye düşünüyorum cuma geldiğinde pazartesi böyle demiştim diye hatırlıyorum ve sürekli bu bu şekilde devam ediyor artık bende takıntı oldu :D

Bazen de kırıcı olmayan şeyler desem bile kafama takıyorum, acaba alındı mı vs. diye.

O takıntılar hiçbir işin olmadığı zaman oluyor ciddi diyorum ben yazın boş boş otururken uçan sineği kafama takıyordum ama şimdi sınavlar vs var yazın kafama taktıklarım şimdi aklıma bile gelmiyor.
Normal birinden 10 kat fazla düşünürüm, zamanında psikoloğa gitmeseydim sırf bu yüzden şizofren olmuştum büyük ihtimalle.

Yalnız değilsin dostum :D bende de takıntı hastalığı var hatta bu yüzden pisikolojim bozuldu birçok sıkıntılar çektim.

İyi akşamlar sevgili sosyal üyeleri nedense saat geç olunca bir geçmişi düşünüyorum mesela ilkokul arkadaşlarımla yaşadığım o mükemmel anları🥺 sizde geceleri geçmişi düşünüyor musunuz?
İstemesem bile beynim zorla düşünür. Kendisini o derin sulara atar durur.

İyi akşamlar sevgili sosyal üyeleri nedense saat geç olunca bir geçmişi düşünüyorum mesela ilkokul arkadaşlarımla yaşadığım o mükemmel anları🥺 sizde geceleri geçmişi düşünüyor musunuz?

Her zaman müzik açar, reddedildiğim anı düşünür ve o kişi ile hayaller kurardım. Görüyorum ki yanlış yapıyormuşum. Artık bir şeyleri yoluna koymanın vakti geldi.

Geri
Yukarı