Geek 61 klavye alınır mı?

Bütçe
500

cihanbariss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Geek 61 alıyım mı? Önerir misiniz? Alırsam sarı switch mi, gümüş switch mi almalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hotswappable klavye alacaksan optik switch versiyonu alip secenekleri sadece gateron optiklerle sinirlandirmak hic mantikli degil bence. Nedense ilginc bir sekilde optik switchler daha ustunmus gibi bir algi var forumda. Surekli denk geliyorum bu bolumde.

Hotswappable klavye alacaksan optik switch versiyonu alip secenekleri sadece gateron optiklerle sinirlandirmak hic mantikli degil bence. Nedense ilginc bir sekilde optik switchler daha ustunmus gibi bir algi var forumda. Surekli denk geliyorum bu bolumde.
peki ne almamı tavsiye edersin
konu aktif

Son düzenleme:
Gk 61 Silver kullanıyorum sarıya bulaşma aşırı hafif ve bütün yazdığın cümleler yanlış olur. Gk 61 Silver Switch al keyfine bak. Bgraton kodunu kulan
eyw
senin dediklerini arattım böyle çıkıyor

Dosya Ekleri

• 1613591742931.png
    1613591742931.png
    150,8 KB · Görüntüleme: 51

Yeni konular

Geri
Yukarı