Geek GK61 ve Silver Optik Switch nasıldır?

Haluk Albayrak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 450 TL'ye Bangood'dan Geek GK61 Gateron Optical Silver Switch almayı düşünüyorum. Bu markayı kullanıp memnun olan ya da kalitesi hakkında bilgi sahibi biri varsa yazabilirse içimi çok rahatlatır. 450 TL'ye klavye almak optik ve hotswappable olmasından dolayı mantıklı mı? YouTube'da baktığımda en hızlı klavye vs olarak geçiyordu ismi. Ve Gateron kalitesi nasıldır yani bu klavye beni uzun bir süre götürür mü?

Gateron gayet kaliteli bir Switch markası. Klavye'de gayet iyi kesinlikle tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim. Peki Silver Switch hakkında ne düşünüyorsunuz yani en hızlısı optik yellow diyorlar fakat yazıda yazdığım için 35CN çok az geliyor bana o yüzden 45CN tercih etmeyi düşünüyorum. Ve klavyeye 450 TL gibi bir fiyat vermek mantıklı bir hareket midir uzun süre kullanmak için?

Optik sarı switchlerin ağırlığı cidden çok az. Ben olsam ben de silver switch alırdım. Ama optik olmayan sarı switchi öneririm. Hot swappable ve optik olup da bu kadar ucuz olması şaşırttı. Kalitesi hakkında bir şey bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı