GeForce 710M Laptopun Oyun Performansı

Doğukan Samet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 16 yaşındayım. Teşekkür alıcağım için karne hediyesi pc gelicekti fakat maddi durum yetmeyince alamadık ben de leptopu satmayı düşündüm fakat leptop en geç 2 ayda satılacağı için biraz daha bekleyip pc almayı düşünüyorum o yüzden size sorum şu, bu leptop oyunlarda nasıl performans verir?

İntel i3 3000 2.3 ghz, 4 gb ram nvidia ge force 710m, ekran kartı 2 gb dx 11 64 bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim bütçem 1200 1300 tl fiyatlarında masaüstü toplama olabilir aslında siz yinede bu ekran kartını çok küçümsüyorsunuz gibi geldi bana ben bu ekran kartıyla crysis 2 far cry 3 dark souls 2 sleeping dogs gibi oyunları rahatça oynadım bu arada rami yanlış yazmışım ram 8miş siz bana 1200 e veya 1300e sistem toplıyabilirseniz iyi olur öyle günümüzdeki oyunları kaldırmasına gerek yok zaten .

teşekkür ederim çok sağolun bu seferde leptop elime ulaştı bilgisayarcı gitmiş 500 gblık harddiski içinden almış 100 gblık harddisk koymuş leptop arızadaydıda ondan içinede islamı bilgiler diye birşey koymuş dosya 40 gblık ve silinmiyo gerçekten çok sinirlendim bu duruma

gerçekten ak be bilişim diye bi yere yaptırdım aslında mahalle bilgisayarı değil zeytinburnundaki bi yere yaptırdım ama beni hayattan soğuttular ben bu pcnin içine ne yükleyebileceğim şimdi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı