GeForce 820M kurulumda bu donanım bulunmamaktadır hatası

SynxZ

Centipat
Bilgisayarımda GeForce 820M ekran kartı bulunmakta. Fakat eski sürüm bir sürücü yazılımı var 382.05 sürümü. Son sürüm 425 sürümü fakat güncelleyemiyorum ne aygıt yöneticisinden ne GeForce Experience'den güncelleyebiliyorum. Yeni sürümü indirmeye çalışınca internetten kurulumda bu donanım bulunamamaktadır diyor. Daha öncesinde ekran kartı yazılımını sildim geri yükledim gene aynı şekilde oldu 425 sürümü yüklenmeyip hata verdi. 382 sürümü yüklendi.

820M ekran kartında son sürüm 425.31 - WHQL olarak gözüküyor. @MuhammedAnın dediği gibi Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA buradan indirebilirsiniz.

Pekala şimdi bunuda indiriceğim umarım işe yarar daha öncesinde 425 sürümünü indirip kurmayı denedim fakat olmadı eğer bu farklıysa umarım öyledir tekrardan yazacağım.
Pekala şimdi bunuda indiriceğim umarım işe yarar daha öncesinde 425 sürümünü indirip kurmayı denedim fakat olmadı eğer bu farklıysa umarım öyledir tekrardan yazacağım.
Daha öncesinde aldığım hatayı aldım bu sürüme günçelleyemiyorum.
Buradan ekran kartımı arattığımda çıkmıyor bu yüzden yükleyemiyorum 425 sürümünü sorun bu çözüm ne bilmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (93).png
    Ekran Görüntüsü (93).png
    89,6 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (94).png
    Ekran Görüntüsü (94).png
    35,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
İnternet sitesinde belirttiğiniz ekran kartı ile uyumlu olarak gözüküyor bu driver.

CPU-Z programını indirip ekran kartınızın resmini tam atarsanız daha iyi olur. Bir de Windows 10 32 Bit mi kullanıyorsunuz yoksa 64 Bit mi?

İnternet sitesinde belirttiğiniz ekran kartı ile uyumlu olarak gözüküyor bu driver.

CPU-Z programını indirip ekran kartınızın resmini tam atarsanız daha iyi olur. Bir de Windows 10 32 Bit mi kullanıyorsunuz yoksa 64 Bit mi?

64 Bit kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (96).png
    Ekran Görüntüsü (96).png
    77,8 KB · Görüntüleme: 32
Çok enteresan, driver dosyasının içinde 820M desteklediği yazmıyor ama sitede destekliyor diyor. İnternetten biraz araştırdım, dediğiniz gibi 820M en son 391.35 sürümünü almış.

Yeni konular

Geri
Yukarı