Çözüldü Geforce 940 MX laptop açılırken onarım ekranına atıyor ve mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
RAM
8
Ekran kartı
Geforce 940 MX
İşlemci
i5 8250U
Dün akşam hiçbir şeyi yoktu. Şimdi ise açılmıyor. Belgelerim var içerisinde. Ne yapmam lazım?

7DD4CA00-FB35-44DB-82BD-CBB0B2AE1ECA.jpeg

Son düzenleme:
Çözüm
Üstteki mesajıma anlatım linki ekledim. Adımları tamamladıktan sonra dosya yöneticisi ile dosyalarınızı bulup yedekleyebilirsiniz. Elbette farklı bir PC ile usbyi hazırlamanız gerekiyor.
Tamam, teşekkür ederim. Deneyeceğim.

Üstteki mesajıma anlatım linki ekledim. Adımları tamamladıktan sonra dosya yöneticisi ile dosyalarınızı bulup yedekleyebilirsiniz. Elbette farklı bir PC ile usbyi hazırlamanız gerekiyor.
Sorunu çözdüm. Klif.sys diye bir dosya yüzünden oluyormuş. Kaspersky'ın bir dosyası. Güvenli moda geçip sildim. Kaspersky'i kaldırmaya çalışıyorum ama şifre istiyor.
Boşta USB bellek varsa hafif bir linux distrosunu (mesela Lubuntu) live cd halinde kullanıp dosyalarınızı yedekledikten sonra format atabilirsiniz.

Boşta USB bellek varsa hafif bir linux distrosunu (mesela Lubuntu) live cd halinde kullanıp dosyalarınızı yedekledikten sonra format atabilirsiniz.
USB dolu ama temizleyip kullanabilirim. Ancak nasıl yedek alacağımı bilmiyorum. Geri yükle tuşuna bastım. Şu anda “Onarımlar deneniyor” yazıyor.

Tamam, teşekkür ederim. Deneyeceğim.

Sorunu çözdüm. Klif.sys diye bir dosya yüzünden oluyormuş. Kaspersky'ın bir dosyası. Güvenli moda geçip sildim. Kaspersky'i kaldırmaya çalışıyorum ama şifre istiyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı