Çözüldü Sistem açılırken mavi ekran veriyor ve başlangıç onarım kısmına atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cemil1973

Hectopat
Ekran kartı
rx590
Anakart
msi b450 pro m 2 v 2
Arkadaşlar selam. Cevap verirseniz senirim. Birkaç gündür bilgisayarımda ekran kartı sürücüleri sorun yaratıyordu. Bilgisayar ekran kartını görmüyordu ben de sistem geri yükleme yaptım ama geri yükleme sonunda bilgisayar mavi ekran verdi ve ardından başlangıç onarım kısmına atıyor. Yeniden başlat dediğimde de hep aynı döngü devam ediyor. Formatsız şekilde çözme yolum var mı bu sorunu?

Çözüm
Teşekkür ederim arkadaşlar ama kurtardım bilgisayarı. Gelişmiş seçeneklerden bir daha sistem geri yükleme yaptım düzeldi. Sanırsam önceki geriyükleme sırasında bilgisayara bir şey oldu yarıda kesildi yükleme.
Aynı sorun bende de vardı internetteki tüm çözümleri denedim ama olmadı en sonra format attırmıştım.Düzelmişti ama 2-3 ay sonra tekrar oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim arkadaşlar ama kurtardım bilgisayarı. Gelişmiş seçeneklerden bir daha sistem geri yükleme yaptım düzeldi. Sanırsam önceki geriyükleme sırasında bilgisayara bir şey oldu yarıda kesildi yükleme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı